Ostrzeżenia dla użytkowniczki mendziulek:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-07-2016 16:04) Spam.
Lecą na kanale Da Vinci learning. Tam masz o różnych porach różne edukacyjne bajki. Ja włączam najczęściej z rana jak przygotowuje dziewczynki do przedszkola to one wtedy mogą sobie popatrzeć. Wieczorem już stawiamy raczej na nasz rytual z czytaniem bajek.
moderator (06-07-2016 16:05) Spam.
Myśmy już dawno żadnych nowych bajek nie odkryli, ale moje córki mają swoje stałe, ulubione pozycje. Dla małej nie ma lepszej, niż "Było sobie życie", jeszcze nie za wiele rozumie, ale jak widzi tego dziadka z brodą to nie wiedzieć czemu śmieje się jak szalona. Jak widzi, że włączam da Vinci Learnibg to siada w fotel i pyta czy będzie dziadzia :P
moderator (22-10-2018 19:59) Spam.
Ja robiłam kilka lat temu, teraz mam zamiar wybrac się do Magic Visage żeby zrobić na nowo bo już zblakł, a mam dość malowania brwi.
moderator (22-10-2018 19:59) Spam.
Ja niedługo będę robić, ostatnio miałam kilka lat temu i już wyblakł, teraz idę do magic visage, mam nadzieję, że tym razem na dłużej będzie :)
moderator (23-10-2018 18:21) Spam.
Ja zamawiam sobie kosmetyki botame a apteki on line, na prawdę swietnie się sprawdzają https://www.doz.pl/apteka/s0_2-Szukaj?search=botame

Zamknij to okno