Ostrzeżenia dla użytkowniczki sylawia:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (28-09-2012 13:04) spam "czytalam gdzieś,że jak facet nie odposuje od razu,albo np po 20 min tzn ze mu nie zależy." Skarbie chętnie się dowiem, gdzie wyczytałaś takie bzdury xD Nie czaję, rozkminiasz że nie odpisuje po południu (mimo że odpisuje wieczorem) i myślisz że to oznaka, że mu nie zależy; a totalnie ignorujesz fakt że czeka na ciebie 2h. Wierz mi skarbie, jakby mu nie zależało to byłby w domu 2h wcześniej :)) A popołudniu może kopie piłkę albo siedzi i gra w gry - nie musi by przyklejony do komórki :) [color=#FF0099][size=x-small][/size][/color]
moderator (28-09-2012 13:05) spam Jak zetniesz to będziesz strasznie żałowała! Takie włosy to [b]skarb![/b] [color=#FF0066][size=x-small][/size][/color]
moderator (28-09-2012 13:05) spam Świetne, ale trzeba je umiejętnie zestawić! Zapraszam na konkurs: [url=http://i-am-sylawia.blogspot.com/2012/09/giveaway-wygraj-maa-czarna-z-koronkowym.html]http://i-am-sylawia.blogspot.com/2012/09/giveaway-wygraj-maa-czarna-z-koronkowym.html[/url]
moderator (28-09-2012 13:05) spam Najlepiej sprawdzić po składzie. Możesz napisać też do BOKu, o dokładny opis produktu :) [color=#FF0099][size=x-small][/size][/color]
moderator (28-09-2012 13:05) spam Facet totalnie jest porąbany! Związek opiera się na zaufaniu. Wiadomo że małe zazdrości to żadne problem, ale tutaj to jest po prostu przegięcie. Trzeba się szanować. [color=#FF0066][size=x-small][/size][/color]
moderator (28-09-2012 17:28) spam [quote=egejszia] nikt nie powinien zauwazyc. raczej nie zwracaja uwagi na takie rzeczy. maja tyle indeksow. poza tym wszystko sie zgadza z indeksem kartą i karta profesora. [quote=sylawia] Jak podrobisz podpis i Cię przyłapią (a zrobią to na 99%) to masz sprawę w sądzie. Nie mam pojęcia jak tacy ludzie utrzymują się na studiach...[/quote] skad to przypusczenie ze na 99%?;p serio myslisz ze ktos to sprawdza?[/quote] Tak myślę, ze serio ktoś to sprawdza. Po co sobie robić kłopotów i mieć może sprawę w sądzie? Nie łatwiej iść wyjaśnić sprawę do dziekanatu? To nie Twoja wina że się profesor zapomniał? [color=#990099][size=small][/size][/color]

Zamknij to okno