Ostrzeżenia dla użytkowniczki banach:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-08-2016 14:04) Treści obraźliwe.
Witam Pania ,niech Pani nie zwraca na jakies [color=#FF0000][/color] szflarki które widac chyba dopiero co sie urodziły , więc są [color=#FF0000][/color] . Rzeczywiście ciężka sprawa , nie jest to łatwe ani dla matki ani dla otoczenia a już nie mówiąc co on syn pomimo tego urojenia cos czuje . Nachodzi mnie jakis wniosek cos w jego życiu musiało być skoro to taka wizja , nie chce Pai dokuczyć ale z tego co Pani opisuje syn przeszedł jakąs traumę i to sie nawarstwiło latami .( Taka moja opinia). Wspołczuje ogromnie jedyne co to zakład zamknięy , przykre dla matki ale nie ma innej mozliwości , strach , ból i krzywda może zostać wyrządzona może równie dobrze panią zabić . Psychotropy niszczą mózg to wiemy .Też jestem matką dorosłego syna zdrowego syna i też się o niego bardzo martwię :) pozdrawaim
moderator (09-02-2017 09:42) Sztuczne podbijanie wątku.
[quote=Polaris3] [quote=ModneZegarki2016] Czesc! osoby które kojarzą czokoszok1992 to ja tylko z nowym kontem ;) :([/quote] [b][color=#000099]a czemu usunęłaś konto[/color][/b] ? :kawka:[/quote] podbijam:*
moderator (13-02-2017 09:49) Sztuczne podbijanie wątku.
podbijam

Zamknij to okno