Ostrzeżenia dla użytkowniczki edit91:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-02-2014 14:01) Spam.
Hej tutaj jest link do rejestracji na stronie Money Milioner https://www.moneymilioner.pl/183673 Rejestracja jest bezplatna, a zarobek zalezy od zaangazowania :) Dostajemy perly za czytanie reklam(w zasadzie samo klikanie), wypelnianie ankiet (tu niestety rzetelnie), oraz inne zadania w internecie, takze zakupy w internecie, rowniez strona udziela na te zakupy wielu rabatow do znanych sklepow.. Perly wymieniane sa na pieniadze - milion perel to 50pln, od tej kwoty mozna zrobic zlecenie wyplaty. wazne by miec ukonczone 18lat i podawac prawdziwe dane bo inaczej moze byc problem z wyplaceniem pieniazkow na swoje konto. Ja swoja pierwsza wyplate dostalam juz z 2 meisiace temu, teraz mam druga 200pln :) Firma ogolnie ma siedzibe glowna w Holandii totez minusem jest czas oczekiwania na pieniazki ( zastrzegaja sobie do 4 tygodni) ja pierwsza wyplate mialam po 2 tygodniach od jej zlecenia ale znowu teraz 200pln. W razie pytan udziele odpowiedzi A tu dla niedowiarków skany wypłat :)
moderator (27-02-2014 20:46) Spam.
Hej dziewczyny, jeśli szukacie łatwego zarobku zapraszam na priv. Rejestracja jest bezplatna, a zarobek zalezy od zaangazowania:) Dostajemy pieniążki za czytanie reklam(w zasadzie samo klikanie), wypelnianie ankiet (tu niestety rzetelnie), oraz inne zadania w internecie, takze zakupy w internecie, rowniez strona udziela na te zakupy wielu rabatow do znanych sklepow.. Perly wymieniane sa na pieniadze - milion perel to 50pln, od tej kwoty mozna zrobic zlecenie wyplaty. wazne by miec ukonczone 18lat i podawac prawdziwe dane bo inaczej moze byc problem z wyplaceniem pieniazkow na swoje konto. Ja swoja pierwsza wyplate dostalam juz z 2 meisiace temu, teraz mam druga 200pln :) Firma ogolnie ma siedzibe glowna w Holandii totez minusem jest czas oczekiwania na pieniazki ( zastrzegaja sobie do 4 tygodni) ja pierwsza wyplate mialam po 2 tygodniach od jej zlecenia ale znowu teraz 200pln po 2 dniach. W razie pytan udziele odpowiedzi A DLA NIEDOWIARKÓW SKAN WYPŁATY!

Zamknij to okno