Ostrzeżenia dla użytkowniczki sweet_kiss:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-06-2013 09:20) spam, reklama klinki chirurgi plastycznej no to gratuluję, że jesteście zadowolone. Niestety muszę przyznać, że jeszcze niestety w Polsce operacje plastyczne to temat tabu, jakoś źle się kojarzy, a ja nie widzę w tym nic złego. Poza tym jedyne na co trzeba zwrócić uwagę na to, żeby wybrać dobrego lekarza, który przeprowadzi operację, a dla mnie takim specjalistą jest Dr Osuch.
moderator (11-06-2013 09:21) spam, reklama klinki chirurgi plastycznej mam podobnie, nie widzę nic złego w tym, żeby się poddać operacji plastycznej nosa, tylko dobrze się trzeba zastanowić nad wyborem lekarza, żeby nam krzywdy nie zrobił. Moja koleżanka była u tego, o którym pisze kurdystan przyznam, że też wypowiadała się o nim bardzo pochlebnie.
moderator (11-06-2013 09:22) spam, reklama klinki chirurgi plastycznej tak na pewno jak się ćwiczy to piersi będą bardziej jędrne i w lepszej formie, warto też skorzystać z odpowiednich kremów, ale jeśli chcemy mieć piersi większe jednak nie widzę innej metody, jak tylko odpowiedni zabieg. Sama się zastanawiam nad tym, czy nie powiększyć biustu. Koleżanka chwaliła doktora Osucha. Może się do niego wybiorę.

Zamknij to okno