Ostrzeżenia dla użytkowniczki CzerwoneUsta:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (01-02-2017 12:39) Treści obraźliwe.
[b][color=#FF0033]@czarownicaao[/color][/b]Autorka nie napisała jaka to umowa handlowa...więc nie rozumiem twoich wywodów, każda sprawa jest inna i każdą sprawę traktuje się indywidualnie, ty napisałaś co chciałaś i nie koniecznie powiązane z realną sytuacją zaistniałą u autorki, więc wymądrzanie się nie znając faktycznej strony sprawy jest co najmniej bezsensowne. Mało masz do czynienia z prawem jak widać, więc pisanie suchych urywków wyrwanych z artykułów nie jest najlepszą formą udzielenia [b]rzetelnej[/b] rady, od tego są prawnicy, ty możesz jedynie napisać co myślisz że autorka w danej sytuacji może zrobic, napewno nie masz prawa [b]wmawiać [/b]jej swoich zaporzyczonych z inernetu rad jako właściwe kroki które powinna poczynić. Powtarzam, do tego trzeba mieć rzetelną wiedzę na temat i znać prawo, a ty jej nie posiadasz, więc wybacz ale przeczytaj raz jeszcze mój wcześniejszy post i [b]postaraj się zrozumieć jego sens[/b], dziękuję za (mam nadzieję) zrozumienie treści tego postu ponieważ szkoda mi czasu na takie głupoty. niko176 szkoda że nie napisałaś czego dotyczyła umowa i z kim.
moderator (07-05-2017 20:22) Treści obraźliwe.
[b]czarownicaao[/b] to ty sobie szukaj i drąż ten tunel aż znajdziesz światełko na końcu, narazie żadnej [b]realnej podpowiedzi nie dałaś, podpinasz się pod szafowiczki jak pranie na sznurze, może w końcu sama coś wymyślisz i oświecisz nas ciemnych ludzi swoim sensownym pomysłem na otrzymanie szczerego komentarza, ciągle coś wtrącasz, przywołujesz i znowu żadnej sensownej wypowiedzi.[/b]
moderator (08-05-2017 07:14) Offtop.
[b]malmie[/b] Koleżanka czarownica sprzedawała ciuchy, usunęła wszystkie wystawione rzeczy jak wątek się rozwinął, również nie wiem dlaczego, hasło jest antyreklamą dla transakcji, ale to jej problem, możliwe że i dlatego zrezygnowała z handlu i wymianek...może chciała ukarać kupujących:) ale zaległe nie wystawione komentarze ma, przymus wystawienia jak widać jej osoby nie dotyczy, karać tylko innych;) jeżeli wymagam od miliona podporządkowania się, sama powinnam być przykładem...a może się mylę, jak w polityce bezsensowne decyzje i zwalanie winy na innych...tak komentarzy do transakcji się nie uzyska, brakiem szacunku dla innych napewno nie wygra.

Zamknij to okno