Ostrzeżenia dla użytkowniczki Carline:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-03-2012 23:11) offtop, spam reklamowy Dziewczyny mam fajna stronkę z ekskluzywnymi kosmetykami,które możecie dostać za darmo! piszcie na priv
moderator (17-02-2014 17:40) Spam.
Dziewczyny jakis czas temu poinformowalam Was o mozliwosci realnego dodatkowego zarobku w internecie dzieki firmie MoneyMilioner Niektore z Was postanowily rowniez sprobowac zaczac zarabiac, a niektore podchodzily do tematu bardzo sceptycznie nawet sugerujac ze to ' kolejna sciema '. Dla niezorientowanych w temacie chodzi o platne : *wypelnianie ankiet, *czytanie reklam, * wiele innych zadan 'w internecie' typu udzialy w konkursach (np Sephory), *mozliwosc zakupow w znanych sklepach internetowych za ktore rowniez dostajemy punkty. 12 lutego po miesiacu 'pracy' zlecilam wyplate w wysokosci 200pln na moje prywatne konto. Bylam w szoku ze juz 14tego pieniazki wplynely bo firma zastrzega sobie realizacje przelewu do 4 tygodni. I nadal jestem w szoku ze zdolalam uzbierac dzieki temu 200pln w miesiac ! a mysle ze mozna duzo wiecej uśmiech Jezeli rownież CHCIAŁYBYSCIE ZARABIAĆ 'w internecie ' oto link do rejestracji https://www.moneymilioner.pl/166151 dla niedowiarkow zalaczam scany zlecenia wyplaty, jej realizacji oraz scan WPLATY na moje konto od Money Zapraszam ! Odpowiem rowniez na wasze pytania w wiadomosciach priv uśmiech PS. wymagania : ukonczone 18lat, miejsce zamieszkania PL, konto w PL banku, wazne by podawac prawdziwe dane bo potem moglby byc problem z przelewem. edit: nie zakladajcie kilku kont z jednego adresu IP - jest to forma 'oszustwa' totez Money wtedy takie fejkowe konta moze usunac.

Zamknij to okno