Ostrzeżenia dla użytkowniczki polariska:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-05-2017 08:15) Spam.
sama dieta to za malo, zrezygnuj z pustych węglowodanów i cukrów i wspomagaj sie suplementami.. ja mam ten problem ze uwielbiam jeść a im wiecej jem tym gorzej, dlatego biore glukomannan (tutaj mozesz o nim poczytac http://vitispharma.pl/katalog/produkt/produkty/dicoplus/dicoplus ) dzieki niemu jem mniej ale regularnie, do tego troche cwiczen i jest super
moderator (11-09-2017 11:09) Spam.
ja nie rozumiem jak mozecie nadal stosowac ta diete... tyle sie mowi o jej szkodliwosci.. a wystarczyloby jesc systematycznie, brac blonnik, pic dicopeg 10g, cwiczyc i pic duzo wody a z diety wykluczyc slodycze i fast foody
moderator (11-09-2017 11:10) Spam.
moze cie to zaskoczy ale 80% to dieta a pozostale to cwiczenia i motywacja.. jedz regularnie co 3 godziny bez podjadania pomiedzy, pij dicopeg 10g na szybszy metabolizm i oczyszczenie, bierz bonnik na mniejszy paetyt, pij duzo wody i niejedz fast foodow i slodyczy bo to puste kalorie
moderator (11-09-2017 11:11) Spam.
na mniejszy apetyt to blonnik w kapsulkach a dodatkowo dobrze pic dicopeg 10g na oczyszczenie organizmu i przyspieszenie metabolizmu
moderator (11-09-2017 11:22) Spam.
Ile ludzi tyle opini i porad wiec i ja swoja dorzuce... dicopeg 10g na oczyszczenie, blonnik na mniejszy apetyt i cwiczenia.. do tego pij duzo wody i ni ejedz fast foodow :D
moderator (11-09-2017 11:23) Spam.
probowalam tej diety jako jednej z wielu :D ogolnie smaczna ale po ok 2 tyg wysiadly mi jelita i zaparcia tak okropne ze lzy w oczach w ciagu sekundy..

Zamknij to okno