Ostrzeżenia dla użytkowniczki anetkaa51:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (19-04-2017 11:41) Spam.
Witam Was Kochane, niebawem będę przeprowadzać się do mojego chłopaka mieszka on w innym mieście niż ja więc przeprowadzka będzie dość długa. Jak większość kobitek mam naprawdę bardzo ale to bardzo dużo ubrań :D Więc muszę rozplanować jak to przewiozę bezpiecznie. Jeśli chodzi o transport zajmie się tym mój Tata, ponieważ ma dość duże auto, które używa do pracy więc jeden problem rozwiązany. Ale drugi jest taki, że nie wiem w co mam to wszystko spakować. Moja koleżanka powiedziała mi, że obecnie na rynku jest naprawdę duży wybór pudełek do przeprowadzek. I faktycznie posłuchałam jej i przejrzałam kilka stron w poszukiwaniu jakiś dobrych zabezpieczeń na moje ukochane ubrania i natrafiłam na [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Zwłaszcza tych na koszule? I czy faktycznie się sprawdzają ? Liczę na pomoc i odpowiedzi, pozdrawiam gorąco. :)
moderator (20-04-2017 16:49) Spam.
Witajcie, wybieram się niedługo na rodzinna imprezę do rodziny mojego chłopaka. Będzie to w sumie pierwszy raz kiedy poznam ich wszystkich, więc zależy mi an tym aby dobrze wypaść. Jeśli chodzi o sukienkę zdecydowałam się na klasyk czyli tzw."małą czarną".Jednak co do butów nie jestem przekonana na nic konkretnego, na pewno nie chcę szpilek ani butów na koturnie, pomyślałam o balerinach. Przeglądając różne strony natrafiłam na [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Co sądzicie o takich balerinach? I tym kolorze do czarnej sukienki? Pozdrawiam serdecznie.

Zamknij to okno