Ostrzeżenia dla użytkowniczki lauraa3:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (04-05-2017 08:54) Spam.
No jak widać jest to sprawa indywidualna tak, jak kryzysy przy KP. w razie kryzysu już bym nie rezygnowała z karmienia tylko starała się zaradzić. Jak zobaczyłam, że to chroni dziecko przed nowotworami to nie darowałabym sobie rezygnując z piersi.
moderator (04-05-2017 08:55) Spam.
Chciałam zapytać jakie jest Wasze zdanie na temat karmienia dziecka. Zdecydowałyście się na karmienie piersią czy mleko modyfikowane? Mnie ten film [color=#FF0000] film reklamowy[/color] przekonał do KP, ale ciekawa jestem Waszych wyborów i to, co Was do nich przekonało. Podzielicie się? :)
moderator (15-05-2017 10:09) Spam.
Borykam się zasinieniami pod oczami. Wygląda to okropnie. W ciągu dnia co prawda zakrywam to korektorem, ale najgorsze jest to, że sama źle się z tym czuję... Bez makijażu wyglądam staro, ponuro, jak byłabym chora. JEstem w stanie wydac na zabieg czy kosmetyk nawet dużą sumę, ale żeby było to skuteczne. Co byście polecili?
moderator (19-03-2018 07:20) Spam.
Ja radziłabym Ci robić różne kursy tematyczne np z zakresu psychologii dzieci i młodzieży. Znajdź jakieś miejsce z dobrą renomą i kształć się. Ja robiłam kilka kursów z troche innej działki psychologii w fundacja-wroclaw.org - ciekawe zajęcia i niezły poziom

Zamknij to okno