Ostrzeżenia dla użytkowniczki spikker:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-11-2016 14:57) Spam.
Co kupujecie swoim najbliższym w tym roku "pod choinkę"? Jakie trendy:D? Wiem, że dla każdego pewnie to indywidualna sprawa, ale może kogoś zainspirujemy! dla męża: karnet na tor cartingowy dla siostry: zestaw mydeł ekologicznych z [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] dla mamy: zestaw książek - bestsellery 2016 (moja mama to mol książkowy) dla taty: coś do jego gabinetu medycyny naturalnej (tu jeszcze nie wiem) dla psa: nowe legowisko <3 dla siebie (tak tak, też sobie kupuję!): filiżanka do herbaty do kolekcji Oczywiście będę też robić upominki dla innych gości z którymi spotkam się w czasie świąt, ale to raczej na zasadzie jakiegoś słodycza, kawy.
moderator (28-06-2017 15:59) Spam.
Wita! Walczę z dylematem, z którym pewnie niejedna z Was już walczyła. Znalazłam [url=http://www.mamtorebke.pl/27-shopper-bags]tanie torebki w internecie[/url], które o dziwo podobają mi się dużo bardziej niż te w sieciówkach. Dodatkowo są tańsze i nie muszę się ruszać z domu :D A ostatnio u mnie deficyt czasowy. Ale do rzeczy: zawsze torebkę kupowałam na miejscu, bo wydawało mi się, że lepiej dotknąć zobaczyć. ALe z drugiej strony te torebki są tak ładne i tak tanie, a na dodatek w sumie można chyba odesłać jak mi się nie spodoba? Jakie są wasze odczucia co do kupowania torebek w necie? No i na koniec, może podpowiecie który model jest waszym zdaniem najładniejszy (moze jeszcze zmienię zdanie:D)[color=#FF0000][size=small][/size][/color] Pozdrawiam wszystkich !
moderator (26-08-2017 13:48) Spam.
Hej dziewczyny :-) Co myślicie o takim czymś jak szkolenia kosmetyczne dla osób, które nie są ani po kosmetologii ani po szkole kosmetycznej, a po prostu kochają zabiegi upiększające i chciałyby to robić w życiu? Nie mam żadnej szkoły skończonej, ale dorabiam sobie jako "domowa kosmetyczka" - robię piękne mejkapy, nauczyłam się robić paznokcie (głównie hybrydy), czeszę na wesela. Oczywiście wszystko po normalnej pracy, w ramach dorobienia i realizacji pasji. Ale to wszystko nauczyłam się sama. Teraz z kolei marzę o tym, żeby móc robić przedłużanie rzęs, ale do tego już jest potrzebna wiedza i praktyczne doświadczenie - tego się z neta nie naucze. W związku z tym pogrzebałam, poszukałam i znalazłam szkołę ze szkoleniami kosmetycznymi, w zasadzie kursami. Jak sądzicie, czy taki kilkudniowy kurs przedłużania rzęs wystarczy, żebym nauczyła się tego dobrze robić? Nie ukrywam, że sporo on kosztuje więc nie wiem czy się w to pchać. Jak radzicie?
moderator (27-09-2017 22:45) Spam.
Hej dziewczyny! co myślicie o takiej [color=#FF0000][size=small][/size][/color]? Trafiłam tam kilka dni temu i zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Produkty mają fajne, ale problem w tym, że trzeba kupić kilkanaście (kilkadziesiąt) sztuk takich produktów na raz. Z jednej strony kwota wydaje się śmieszna - gdzie ja kupię 12 par jeansów za 2 stówki, ale z drugiej strony 12 par jeansów:D? I nie wiem co robić - jak uważacie, pakować się w to?

Zamknij to okno