Ostrzeżenia dla użytkowniczki cornella27:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-08-2017 11:22) Spam.
No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.
moderator (29-01-2018 07:04) Spam.
Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów ;) Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.
moderator (03-01-2019 10:43) Spam.
Podobnie jak Wy,zdecydowałam się na zamawianie zaproszeń w drukarni, konkretnie [url=https://www.openprint.pl]tej[/url]. Zależało mi na czyms oryginalnym i właśnie takie zaproszenia dostałam. Sama je zaprojektowałam (wcześniej przeglądałam sobie miliony zaproszeń przez internet ale nie byłam w stanie znaleźć niczego co by akurat mnie zainteresowało). Zaproszenia bardzo dobrze wyglądały, na wysokiej jakości papierze. Druk również całkiem całkiem :)

Zamknij to okno