Ostrzeżenia dla użytkowniczki hallyy:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-09-2016 21:40) Spam.
Ja jem chleb ale ten żytni pełnoziarnisty. Codziennie robię sobie z nim kanapki do pracy ( zauwazyłam,ze po takim chlebie jestem najbardziej najedzona...). Staram się również więcej ruszać. Kiedyś nie przykładałam do tego takiej uwagi ale obecnie dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym :)
moderator (02-10-2016 17:02) Spam.
Nie znam tego gabinetu stomatologicznego. Ja chodzę na kontrole regularnie do gabinetu stomatologicznego Supradent. Gabinet znajduje się w Warszawie na ulicy Biały Kamień. Zastrzyk ze znieczuleniem mnie nie boli. Atmosfera jest przemiła.Jedyna wada to to,że czasami długo trzeba czekać na wizyte, bo w gabinecie mają wielu chętnych na leczenie ( pomimo tego,ze jest prywatny). Kiedyś unikałam dentysty, teraz wolę zbadać sobie ząbki wcześniej, aby potem uniknąć długiego leczenia ( juz raz miałam leczenie kanalówe i nie za bardzo chcę). Kontrola w Supradencie
moderator (05-10-2016 14:47) Spam.
My lubimy wynająć sobie nad morzem jakies własne mieszkanie jak jeździmy z męzem i córką. Po pierwsze latwiej jest mi dla niej coś ugotować bo mamy dostęp do kuchni. Nie jesteśmy uzależnieni od jedzenia na mieście i w hotelowej restauracji.Po drugie miejsca jest więcej. Cenowo wychodzi tak samo jak hotel tak więc dla mnie wybór jest prosty. Najczęściej rezerwujemy coś na kilka dni w Sopocie albo w Gdańsku.Mieszkań jest tam sporo.
moderator (11-03-2017 16:59) Spam.
Jest i na konsole, niemniej o wiele wygodniej gra się w to na komputerze. Sama preferuję przeglądarkowe gry. Wybieram gry strategiczne bo w nich trzeba się trochę wysilić aby pokonać przeciwnika. Nie byłam nigdy dobra w walce tak więc niewiele bym tym osiagnęła, byłam zawsze dobra we wspomnianej strategii.... Mogę polecić: ikariam elsword Goodgame empire Czyli mniej więcej takie gry jak te tutaj: [i][color=#FF0000][sup][/sup][/color][/i]
moderator (14-04-2017 11:27) Spam.
W pracy śniadania nie jem. Kiedyś nie robiłam śniadania w domu i potem siedziałam głodna w robocie. Obecnie staram się z rana koniecznie zjesć sycące śniadanie ( dla zdrowia). Powiem Wam,że jest to kwestia przyzwyczajenia. Jeśli przyzwyczaicie się do jedzenia śniadanka to z czasem nie będzie dla Was to problemem. Organizm się dostosuje. Na drugie śniadanie w pracy lubię sobie zjeść coś słodkiego. Jest to najczęściej czekolada gorzka albo mleczna. Chociaż ostatnio polubiłam również cukierki z mieszanki wedlowkiej ( szczególnie pierroty) [img]https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/16230864_953127201454661_3417185373514629120_n.jpg[/img]
moderator (29-10-2019 17:48) Spam.
Lepsze efekty daje moim zdaniem sok z aloesu, głowie z uwagi na to, ze wspomaga pracę układu pokarmowego. Jak prawie każda lecznicza roślina, tak i aloes posiada w swoim składzie mnóstwo składników odżywczych, a wśród nich serie witamin oraz minerałów. Ponadto zawarte są w nim również aminokwasy, polisacharydy oraz kwasy tłuszczowe. Aloes obniża cholesterol oraz pozytywnie wpływa na bakterie w jelitach. Decydując się na sok polecam dobrze sprawdzić sobie jaki sok konkretnie kupujecie Czy jest to prawdziwy sok z aloesu ( jak napoje i soki od forever https://aloes.center/10-aloes-forever-do-picia ).

Zamknij to okno