Ostrzeżenia dla użytkowniczki sofilda89:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-03-2016 12:45) Spam.
Na spalanie kalorii moim zdaniem najlepszy jest rower :) Przeglądałam ostatnio różne rowery w sklepie sporti i mąż namówił mnie na jeden z modeli za niespełna 1000zł i teraz jeżdżę regularnie z mężem. Od razu też dętki Winroad mi polecono, są w bardzo niskich cenach :)
moderator (25-03-2016 14:17) Spam.
Zamiast męczyć się głodówką polecam spożywać naturalną żywność, na mały głód zamiast słodyczy podjadać bakalie, płatki owsiane. W internecie można tanio i łatwo nabyć produkty, które są bardzo przydatne dla osób, które chcą o siebie zadbać. Kupuje czasem w tym sklepie internetowym naturalniezdrowe.com.pl między innymi otręby i płatki owsiane, które mają w sobie dużo białka i są bardzo zdrowe :)
moderator (25-03-2016 14:19) Spam.
Bakalie i otręby owsiane - zdrowe i smaczne :) Można łatwo dostać w sklepach z żywnością naturalną, osobiście prowadzę zdrowy tryb życia i bardzo dbam o dietę. Wypiekam również chleb na naturalnym zakwasie. Sporo zdrowej i naturalnej żywności kupuje w internecie ze sklepu naturalniezdrowe.com.pl Jeśli już coś zamawiam to zaopatruje się w większe zapasy :)
moderator (05-04-2016 15:56) Spam.
Takie kuchnie mają swój urok, natomiast w swoim mieszkaniu mam kompletnie inny "wystrój" :D Do kuchni jak już coś kupuję to od razu cały komplet krzeseł ze stołem tak by wszystko dobrze do siebie pasowało kolorystycznie, głównie kupowałam od sklepu wioleks. Naczynia wolę mieć wszystkie pochowane by nie było chaosu. Położenie zlewu jest dla mnie ważne, musi być w takim miejscu, by nie zalać wodą innych mebli. Kuchenka obok zlewu to dla mnie kiepskie rozwiązanie.
moderator (19-05-2016 11:02) Spam.
Dla faceta to ważna sprawa, oni mają częste kompleksy na punkcie wielkości :) nie powinnaś swoją drogą tak mówić, bo to mogło go poniżyć i upokorzyć. Jak aż tak bardzo mu doskwiera, że jest za mały to może jakoś zmienić to w podświadomości, może kupcie jakąś pompkę do penisa czy inny gadżet, który go trochę powiększa? W nocszeherezady.pl są takie gadżety dla panów, jeżeli aż tak się tym przejmuje to może niech sobie takie coś sprawi, tylko pod żadnym pozorem ty mu nie kupuj takich rzeczy bo to jeszcze bardziej go dobije :D

Zamknij to okno