Ostrzeżenia dla użytkowniczki dobrzemiidzie:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (30-03-2016 12:02) Spam.
Jeśli masz tendencję do wrastania włosków, to laser powinien okazać się dobrym rozwiązaniem. Przy ciemnym owłosieniu wystarczy Ci 4-6 zabiegów i po sprawie [i][color=#FF0000][/color][/i]. Czas i koszt zależy od tego jakie miejsce chcesz wydepilować. Ja na bikini spędzałam ok. 45-25 minut - w zależności czy miałam dodatkowe znieczulenie emlą czy leciałam na żywioł :) Bikini robiłam 2 lata temu i do tej pory nie mam nawet cienia włosków ;) Przymierzam się do nóg, ale muszę przyoszczędzić trochę.
moderator (13-04-2016 15:24) Spam.
[quote=SzafireLady] gdyby nie kolosalne ceny to pierwsza bym stała w kolejce a tak to można sobie pomarzyć ;)[/quote] W zasadzie to kwestia podejścia - depilacja laserowa nie jest aż tak droga, jak by się mogło wydawać. Jak policzyć koszt maszynek, czy kremów do depilacji x do końca życia ;) to kalkulacja jest na korzyść zabiegu. Przy ciemnych włosach zazwyczaj wystarcza 6 zabiegów, a niechciane włosy znikają na dobre. Komfort jest niebywały - koniec zamartwiania się czy przypadkiem nic nie odrosło i czy nie widać, albo katowania nóg maszynka na szybko przed imprezą. Zrobiłam laserem już nogi w gabinecie Nowomed, teraz czas na depilację bikini [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i]

Zamknij to okno