Ostrzeżenia dla użytkowniczki burzujka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-03-2016 09:29) Spam.
Mnie piersi urosły po tabletkach antykoncepcyjnych. Niemniej jednak później je odstawiłam i z powrotem zmalały do rozmiaru A :( Normalnie aż wstyd się przyznawać :( Gdybym miała dużo kasy pewnie zdecydowałabym się na operacje. Problem w tym, że nie mam tyle pieniędzy - ja dopiero od 5 miesięcy pracuje i nie mam żadnych oszczędności :P Natomiast w kwestii tabletek powiększających piersi mam mieszane uczucia. Jedne piszą, że pomaga, inne, że nie pomaga. I komu tu wierzyć? A przecież one też tanie nie są! [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (11-03-2016 09:32) Spam.
Kolejny wątek na forum, gdzie ludzie chcą SZYBKO schudnąć. Dlaczego wiele osób nie potrafi zrozumieć, że jak się za szybko chudnie, to jojo jest gwarantowane, a skóra wisi?! Optymalna utrata wagi, to ok 4kg na miesiąc. Dieta + ćwiczenia + suplementy [color=#FF0000][moderacja - link][/color]. To wystarczy :)
moderator (11-03-2016 09:33) Spam.
Kto się może wypowiedzieć o tabletkach kimera? [i][color=#FF0000][sup]moderacja[/sup][/color][/i] mają bardzo dobre. Nie mogę się zdecydować na ich kupno :P
moderator (11-03-2016 09:34) Spam.
Ja od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że allegro staje się wielkim, chińskim lumpeksem :/ Z drugiej strony powstają jak ryby po deszczu portale typu sknerus [color=#FF0000][moderacja - link][/color] na których można rzeczywiście za grosze wylicytować fajną rzecz. Oczywiście do tego trzeba mieć farta :P
moderator (11-03-2016 09:35) Spam.
Czemu wszyscy mają ciśnienie żeby szybko schudnąć. Im szybciej chudniemy, tym bardziej prawdopodobny jest efekt jojo! Ktoś stosował ultra slim [color=#FF0000][moderacja - link][/color] Są efekty? Czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto?

Zamknij to okno