Ostrzeżenia dla użytkowniczki Andzija:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-02-2016 07:05) Spam.
Inny powód: . link/reklama

Ale taki sam czy podobny? Masz może zdjęcie? To ma znaczenie, ja w marketach widziałam tylko tanie lipy ewentualnie przed świętami wrzucą coś lepszego z outletu Witchenna etc. Ten akurat mi się bardzo dobrze sprawdza nadal :) I Jestem z niego zadowolona. Myślę jeszcze o tym na prezent. Podobny ale trochę tańszy. [color=#FF0000][moderacja - link/reklama][/color] Co o tym myślicie?
moderator (22-05-2017 08:44) Spam.
Moim zdaniem brakuje Ci trochę ogłady w tym temacie, faktycznie, plecak jest taki sobie, ale ja ostatnio kupiłam plecak damski ze skóry Peruzzi. za ok 150 z jakims rabatem z kuponu wyszedł taniej. Nie wiem czy jest sens się męczyć i mieć jednak gorszy efekt
moderator (22-05-2017 08:44) Spam.
A ja akurat mam taką zasadę, że nie muszę mieć super markowej, ale musi być naprawdę solidnie i ładnie wykonana. Bardzo lubię skórzane torebki a teraz to nie jest problem kupić dobrej jakości skórzaną torebkę przy tym poziomie konkurencji różnych sklepów. Ostatnio upatrzyłam sobie listonoszkę Paolo Peruzzi (ja akurat kupiłam w Supergalanteria, ale są dostępne w innych sklepach też, tam po prostu było najtaniej( [img]http://supergalanteria.pl/12062-thickbox_default/wloska-torebka-damska-skorzana-paolo-peruzzi-listonoszka-na-ramie-332-pp.jpg[/img] i jestem mega zadowolona
moderator (22-05-2017 08:45) Spam.
Zdecydowanie odradzam alie....wszystko ok ale tylko na zdjęciu, właściwie to tylko pięknie podrobione podróby...jak szukasz markowych torebek to zajrzyj sobie do www.supergalanteria.pl ja ostatnio kupiłam tam torebkę Paolo Peruzzi ze skóry i wszystko oryginalne, paragon, reklamacja etc.

Zamknij to okno