Ostrzeżenia dla użytkowniczki wanda33:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-07-2017 11:17) Spam.
Przy takiej ilości może być już opłacalne użycie sitodruku. Jest ona bardzo trwała i często wybierana. Nadruk nanosi się za pomocą sit, stąd nazwa. Jednak nadruk musi być jednolity na całym zamówieniu, nie można personalizować koszulek. Jeśli u ciebie zachodzi taka potrzeba, to proponuję zdecydować się na przykład na druk cyfrowy. Jego trwałość na białych materiałach jest jednak mniejsza.
moderator (01-08-2017 08:49) Spam.
czy stacjonarnie to nie mam pojęcia ( zamawiałam przez internet ) Płyn jest ok, ogólnie bez szału ale jako uzupełnienie kuracji acnerose to warto kupić. Za to pasta na noc i krem na dzień cud miód orzeszki.
moderator (01-08-2017 08:51) Spam.
Sama ostatnio zamawiałam sobie dwie sukienki w sklepie Answear. Który szczerze polecam ponieważ wybór sukienek jest tam bardzo duży. Maja teraz duże przeceny na ubrania dobrych firm. Poza tym jest ten plus, że oferują darmową dostawę i zwrot. Jesli nie będzie pasował nam rozmiar sukienki to kurier przyjedzie i ją odbierze i potem będziemy mogli zamienić ją na rozmiar mniejszy czy większy. http://kobieta.interia.pl/moda/news-zar-tropikow-jak-nosic-w-miescie-tropikalne-wzory,nId,2411067 W tym roku mega podobają mi się tropikalne klimaty.Mega podoba mi się ta sukienka: [img]https://media.missguided.com/s/missguided/DE914393_set/2/biaa-sukienka-midi-na-ramiczkach-z-rozciciem-w-tropikalne-wzory.jpg[/img] TYlko figury do niej nie mam :P
moderator (16-08-2017 14:59) Spam.
Najbezpieczniejsze wakacje to wakacje w Polsce. Pogoda bywa różna,ale latem zwykle jest ciepło. Nie bedziesz przynajmniej musiała sie stresować,że natrafisz na jakiś zamach terrorystyczny ;) Pięknie jest w Bieszczadach, jeśli chcesz wypocząć na plaży to polecam piaszczyste plaże w Łebie albo w Ustce ( piekny jest również Dziwnów). Za granicą to chyba wyspy kanaryjskie albo Madera.
moderator (01-09-2017 01:16) Spam.
No dobra, ale czy obecnie nawet w tych droższych zapachach nie stosuje się chemicznych odpowiedników naturalnych esencji? Ostatnio czytałam artykkuł i taki na przyklad Therry Mugler Angel jest cały złożony z syntetycznych esencji A nikt nie powie tutaj ,ze są to szajsiarskie zapachy. Zapachów fm nie miałam ale jestem zdania,że najlepiej jest samodzielnie sobie to przetestować i dopiero potem pisać opinię. Swoją drogą to miala któraś z Was ten zapaszek? [img]http://love-desire.eu/img/women/love-desire-damskie8.jpg[/img]
moderator (26-09-2017 11:56) Spam.
Specjalisty o prezent? Kobito co Ty tutaj wypisujesz. Sama na pewno perfum bym nie kupowała poniewaz każdy ma inny gust oraz kolezance coś takiego moze się nie spodobać. Ale uważam,ze warto jest na przykład zastanowić sie nad zaprojektowaniem czegoś dla niej. Na przykład nad zaprojektowaiem kubeczka. Koniecznie z napisem: najlepsza koleżanak czy coś w tym stylu :)
moderator (05-10-2017 12:35) Spam.
Wiecie kochane jakie są najlepsze kosmetyki , które są tanie i skuteczne? Te robione w domu. Sama od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwage na skład kosmetyków i kupuję tylko te, których skład jest najbardizej naturalny No i nie obawiam się robienia sobie kosmetyków samodzielnie Wiele razy przekonałam sie,ze właśnie takie kosmetyki są o wiele skuteczniejsze od tych kupowanych. Polecam poszukać sobie przepisów na domowe kosmetyki na bazie banana. Przepis na maseczkę na włosy" 3 łyżki oliwy banan oraz łyżka miodu/ Polecam zmiksowac i nałożyć na włosy.

Zamknij to okno