Ostrzeżenia dla użytkowniczki berina:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-04-2016 09:40) Spam.
Stosuj maski z olejkami. Do rozdwojonych końcowek dobra jest maska Perfect me: [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/400/4722351_IMG_20160326_124646.jpg[/img] W Biedronce jest teraz na nie promocja i maskę w dużym opakowaniu możesz kupić za 10 zł. Jest jeszcze w mniejszych saszetkach na stałej ofercie za 1,50 ale bardziej moim zdaniem opłaca się kupić sobie wieksze opakowanie. Używam jej raz na jakiś czas. Nie za często bo mam cienkie i wypadające włosy ale powiem Ci,że ma dobre działanie na końcówki. Nie muszę ich tak czesto podcinać bo się nie rozdwajają.
moderator (05-04-2016 09:41) Spam.
Ja uwielbiam słodycze. Jeśli mam ochotę na coś lekkiego i słodkiego to zwykle kupuję sobie ptasie mleczko. Moje ulubione to Wedlowskie waniliowe chociaż śmietankowe również jest smaczne. Aktualnie mam przed sobą opakowanie ptasiego mleczka z kawką. [img]https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/s320x320/e35/12407264_923955524353120_705401670_n.jpg[/img] Świetnie się komponuję z latte i z rana w pracy daję mi powera do roboty.
moderator (05-04-2016 09:42) Spam.
Dziewczyny maski Perfect Me w dużych pojemnośćiach pojawiły się w Biedronce ! Wczoraj byłam to zaopatrzyłam się w dwa opakowania o są w promocyjnej cenie ( 10 zł niecałe). Mam nadzieję,ze wejdą tam do stałej oferty bo jednak biedrę mam nieco bliżej niż Hebe , hebe jest w innym mieście ;/ Tak czy inaczej jak do tej pory nie odkryłam jeszcze lepszej maski niż ich wersja zielona z olejkami. Jako jedyna potrafi nawilżyć moje suche i cienkie włosy jednocześnie nie obciążająć ich. [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/397/4690203_20160302_101716.jpg[/img]
moderator (05-04-2016 09:51) Spam.
Olejowania na cienkie włosy raczej bym nie polecała. Sama autorko mam takie i olejowanie wprawdzie jest bardzo odżywiające ale może je obciążyć. Włosy jeszcze bardziej tracą na objetości. Idź do Hebe i kup sobie maskę z szamponem z serii Perfect Me. Kosmetyki nie są drogie bo pamiętam,że płaciłam za nie na pewno poniżej 10 zł a działanie fajne. Nawilżają włosy, jednocześnie ich nie wzmacniają. Ja mam wersję pomarańczową bo farbuję włosy ale jeśli nie farbujesz to fajna jest jeszcze wersja zielona z olejkami. Zawierają naturalne składniki i nie obciążają włosów. Jeśli chciałabyś na początku przetestować to maski są jeszcze w mniejszych saszetkach w Biedronce. [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/389/4561985_20160302_101746.jpg[/img]
moderator (05-04-2016 10:47) Spam.
[quote=mmass] Ja wczoraj przetestowałam sobie nową odżywkę do włosów . Perfect Me z Biedronki ( zdjęcie poniżej). Mam zieloną wersję z olejkami . Są jeszcze dwie inne ale ta mnie zaciekawiła najbardziej. Na opakowaniu jest napisane,że zawiera w sobie wiele ojeków takich jak arganowy, jojoba czy kokosowy. Pojemność dość spora. Nałożyłam całą na włosy chociaż wydaje mi się,ze spokojnie wystarczy na dwa użycia. Działanie jak na cenę świetne.Włosy były gładkie, wzmocnione oraz odżywka ich nie obciążyła czego się obawiałam. Jeśli dorwiecie to warto kupić. [img]http://3.bp.blogspot.com/-cuOxWRQ9bdg/VqUhBOysTXI/AAAAAAAABac/r1CNh4ITYm4/s640/PERFECT.ME%252C%2BNatural%2BOils%2BRepair%2B-%2BMaseczka%2Bdo%2Bsuchych%2Bw%25C5%2582os%25C3%25B3w%252C%2Bopakowanie.jpg[/img][/quote] Ja również kupuję sobie te maski ale inną wersję , różową ( na dole również daję zdjęcie). No i jest rzeczywiście mega. Mam włosy, które są skłonne do puszenia się, układają się w różne strony. Do tej pory używałam prostownicy po myciu bo nic nie było w stanie ich ujarzmić. Niestety prostownica je osłabiła. Teraz po tej masce są bardziej proste, wprawdzie nie jest to efekt prostownicy ale mogę je spokojnie ułożyć na szczotce oraz nie wyglądają źle. Maska zawiera keratynę oraz olejki.
moderator (05-04-2016 12:13) Spam.
Mmass mój mąz przyjmuje obecnie potency therapy o którym tutaj piszą dziewczyny. Tyle,że on na początku przyjmował leki na receptę ( sildenafil) Okazało się jednak,że środki na receptą bardzo podwyższają mu ciśnienie, źle na nie reagował tak wiec lekarz powiedział mu,ze nie moze ich przyjmować. Przerzucił się na takie ziołowe leczenie. Obawial się, że nie bedzie to miało działania ale nie. po miesiącu brania efekt był. Praktycznie problemy zniknęły tak wieć jak widać taki środek uzupełnił mu elementy w diecie, których mu brakowało. Zamawia to przez internet. Wpisz sobie w google to pojawi Ci się lista miejsc,w których dostaniesz.
moderator (11-04-2016 19:15) Spam.
My jakiś czas temu postanowiliśmy zamówić gadżety reklamowe dla stałych klientów oraz gadżety dokłądane do większych zamowień. Powiem Wam,że się opłaciło bo ludzie są bardzo łasi na prezenty oraz są zadowoleni kiedy coś dostaną do zamowienia. Często perspektywa dostania prezentu skłania ich wręcz do większych zakupów. Szczególnie zadowoleni są z koszulek reklamowych. Przy zamawianiu większej ilości koszulek cena za jedną nie jest taka wysoka. Od jakiegoś czasu zamawiamy koszulki metodą sitodruku. Dobre ceny ma na przykład ta firma: [color=#FF0000][/color]

Zamknij to okno