Ostrzeżenia dla użytkowniczki Matylda1020:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (08-07-2015 11:32) Spam.
Ja też się bardzo chętnie dowiem ponieważ też poszukuję jakieś alternatywy na rozszerzenie mojej diety. Do tej pory piłam zwykłą wodę niegazowaną z której nie mam zamiaru rezygnować oraz różnego rodzaju herbatki zielone i czerwone. Myślałam nawet nad zakupem [color=#FF0000][Moderacja - niepłacona reklama][/color]. Słyszałam, że są bardzo pyszne i aromatyczne. Sokowirówkę chciałam zakupić ponieważ nie przepadam za owocami, a zmiksowane chętnie spożyję:)
moderator (08-07-2015 11:33) Spam.
Ja nigdy nie piłam mimo iż ogólnie jestem otwarta na nowości. Ostatnio w internecie natknęłam się na ciekawe herbaty [color=#FF0000][Moderacja - niepłacona reklama][/color] i zastanawiam się nad zakupem. Do tej pory moją ulubioną herbatą była zwykła czarna, ale ostatnio zaczęła mi po prostu nie wystarczać. Postanowiłam popróbować różnych rodzai i wybrać sobie coś dla siebie odpowiedniego.
moderator (08-07-2015 11:34) Spam.
U mnie w mieście jest sklep za zdrową żywnością i często tam robię zakupy. Zdarza się też zamówić coś na internecie np ostatnio zastanawiam się nad zakupem [color=#FF0000][Moderacja - niepłacona reklama][/color] . Bardzo lubię wszelkiego rodzaju herbatki a zielona jest moim faworytem, poza tym jest bardzo zdrowa. Działy ze zdrową żywnością często też można znaleźć w większych sklepach spożywczych.
moderator (08-07-2015 11:34) Spam.
Moim ostatnim i najnowszym hobby jest gra w golfa dlatego jestem na etapie szukania sprzętu. Duży wybór znalazłam na [color=#FF0000][Moderacja - niepłacona reklama][/color] Gram już jakiś czas ale do tej pory wypożyczałam sprzęt. Poza tym bardzo lubię pływać oraz wspinać się. Ogólnie bardzo lubię aktywny tryb życia i najchętniej spróbowała bym wszystkiego co tylko możliwe jednak jedyne do czego mnie nie ciągnie to jazda konna.
moderator (08-07-2015 11:34) Spam.
Poza domem planuję zacząć grę w golfa. Nie mam jeszcze sprzętu ale zamierzam powoli kompletować a fajne wyposażenie widziałam na [color=#FF0000][Moderacja - niepłacona reklama][/color] a jeśli chodzi o bardziej intensywny sport to bardzo lubię pływać i często chodzę na basen tym bardziej że jest 500 metrów od mojego domu oraz bardzo lubię ćwiczyć na orbitreku. Zakupiłam sobie dawno temu i na prawdę przydaje się bardzo często.

Zamknij to okno