Ostrzeżenia dla użytkowniczki Monik_P88:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-04-2016 19:33) Spam.
Mi się ogromnie podobają na prezent fotoalbumy, sama , gdybym na przykład taki [color=#FF0000][/color] dostała , byłabym naprawdę zachwycona. Wydaje mi się, że na Walentynki to szczególnie fajny pomysł, bo przed skomponowanie takiego albumu z najpiękniejszych zdjęć z naszą drugą połówką, dodanie do tego jakiś miłych komentarzy możemy naprawdę wspaniale okazać, jak ważna jest dla nas ta osoba.
moderator (03-10-2016 19:47) Spam.
Jeśli chodzi o meble do kuchni i jadalni, to z pewnością niezwykle ważny jest stół, w końcu to tam ma się spotykać cała rodzina ;) Polecam szukać w tego typu sklepach [url=http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu]http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu[/url] , prezentuje się on naprawdę świetnie, ale też w sieci zdecydowanie te ceny są niższe niż w salonach meblowych.
moderator (14-11-2016 19:24) Spam.
Widzę, że jest tutaj sporo miłośniczek podróżowania i pewnie większość z Was dobrze zna stronę tanie-loty , dlatego skoro regularnie tam wchodzicie, warto wiedzieć, jak w prosty sposób można zgarnąć fajne nagrody powiązane z podróżowaniem. Aktualnie trwa konkurs ,,pomocna dłoń'', wystarczy zalogować się na stronie i odpowiadać na pytania, dzięki czemu zdobędziemy punkty i weźmiemy udział w rywalizacji o nagrody. Prawda , że proste?

Zamknij to okno