Ostrzeżenia dla użytkowniczki Monik_P88:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-04-2016 19:33) Spam.
Mi się ogromnie podobają na prezent fotoalbumy, sama , gdybym na przykład taki [color=#FF0000][/color] dostała , byłabym naprawdę zachwycona. Wydaje mi się, że na Walentynki to szczególnie fajny pomysł, bo przed skomponowanie takiego albumu z najpiękniejszych zdjęć z naszą drugą połówką, dodanie do tego jakiś miłych komentarzy możemy naprawdę wspaniale okazać, jak ważna jest dla nas ta osoba.
moderator (03-10-2016 19:47) Spam.
Jeśli chodzi o meble do kuchni i jadalni, to z pewnością niezwykle ważny jest stół, w końcu to tam ma się spotykać cała rodzina ;) Polecam szukać w tego typu sklepach [url=http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu]http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu[/url] , prezentuje się on naprawdę świetnie, ale też w sieci zdecydowanie te ceny są niższe niż w salonach meblowych.
moderator (14-11-2016 19:24) Spam.
Widzę, że jest tutaj sporo miłośniczek podróżowania i pewnie większość z Was dobrze zna stronę tanie-loty , dlatego skoro regularnie tam wchodzicie, warto wiedzieć, jak w prosty sposób można zgarnąć fajne nagrody powiązane z podróżowaniem. Aktualnie trwa konkurs ,,pomocna dłoń'', wystarczy zalogować się na stronie i odpowiadać na pytania, dzięki czemu zdobędziemy punkty i weźmiemy udział w rywalizacji o nagrody. Prawda , że proste?
moderator (26-02-2017 17:33) Spam.
Zgaduję, że nie tylko ja tak już nie mogę się doczekać przyjścia wiosny, że od kilku tygodniu systematycznie wymieniam swoją garderobę na kolorowe, zwiewne i lekkie rzeczy :D Jak tylko widzę coś, co idealnie nada się na cieplejsze dni i jest w żywszych kolorach niż te, które królowały u mnie całą zimę, to od razu muszę to mieć! Teraz przyszła mi mega ochota na skórzaną kurtkę, jednak nie chcę jakiejś tam podróbki z sieciówek, a taką prawdziwą skórę, która wytrzyma mi kilka lat . Wiem, ze takie kurtki skórzane ciężko znaleźć, no chyba, że w sieci w różnych taki sklepach, a mi się jeszcze wymarzyła czerwona kurtka, co już w ogóle jest prawie niespotykane :D Może wiecie , gdzie ją dostanę, albo macie jakieś na sprzedaż u siebie?
moderator (05-10-2017 12:30) Spam.
Według mnie do takich tanich, a naprawdę fajnych akcesoriów makijażowych zaliczają się sztuczne rzęsy, można je spokojnie dostać w drogeriach online , a właściwe z każdego makijażu są w stanie zrobić naprawdę wieczorową stylizację, bo od razu takie rzęsy rzucają się w oczy.
moderator (10-10-2017 14:01) Spam.
Moje rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie, a odżywki już nic nie dają, dlatego co jakiś czas ratuję się sztucznymi rzęsami. Doczepiam kępki po zewnętrznej stronie oka, dzięki czemu ładnie mogę wymodelować kształt oka i efekt końcowy naprawdę zupełnie odmienia mój wygląd.
moderator (07-11-2017 11:43) Spam.
Ja jestem zwolenniczką sztucznych rzęs, ale takich doczepianych, efekt trzyma się kilka dni, a przy tym nasze własne rzęsy wychodzą z tego bez żadnego szwanku ;) Szczególnie świetnie się u mnie sprawdzają połówki od kiedy wizażystka pokazała mi jak łatwo można nimi wymodelować kształt oka.

Zamknij to okno