Ostrzeżenia dla użytkowniczki kasian8585:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (10-09-2015 15:58) Spam.
Ja się wlasnie zastanawiam czy robic. Korci mnie okropnie już od paru lat, ale ciagle boje się, ze będzie bolało. Chcialam zrobić sobie na karku.. podobno boli bardzo. Kumpela mi polecila krem swiss medical ze stronki [color=#FF0000][moderacja - link][/color] mowila, ze jest rewelacyjny w znieczuleniach. Troche mnie to zmotywowalo do powrotu do tematu :P
moderator (14-12-2015 19:11) Spam.
hmm o to moze skupcie sie bardziej na tobie a pozniej dopiero na jego potrzebach, skoro on tak szybko sie podnieca...ewentualnie poszukaj jakiegos leku przedluzajacego...moze zerknij na strone [color=#FF0000][size=medium][/size][/color] , tam jest spora lista lekow wraz z opiniami , na pewno cos super sie znajdzie :)
moderator (14-12-2015 19:12) Spam.
Ja tez polecilabym jakies tabletki na przedluzenie stosunku... szczerze mowiac nie bardzo sie na tym zna, ale ostatnio widzialam taka stronke [color=#FF0000][size=medium][/size][/color] i tam jest duza encyklopedia lekow, mysle ze znalazloby sie tam cos z tego typu lekow :)
moderator (14-12-2015 19:12) Spam.
Ja kiedys stosowalam, ale calkowicie mi odeszla ochota na seks...nie wiem czemu.. potem nawet na necie szukalam jakis suplementow, znalazlam taka stronke : [color=#FF0000][size=medium][/size][/color], gdzie czytalam opinie o lekach i bralam asekurelle, ale pozniej przeszlam na plastry :)
moderator (14-12-2015 19:13) Spam.
A nie chesz sie wybrac do jakiegos lekarza? nie ma sie czego wstydzic...powodow na brak ochoty na seks moze byc naprawde bardzo wiele.. jesli sie wstydzisz, to moze poszukaj sobie jakiegos leku na polepszenie libido? polecam stronke [color=#FF0000][size=medium][/size][/color]jest tam naprawde obszerna baza lekow i mysle, ze na bank cos dla siebie znajdziesz :)

Zamknij to okno