Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

39 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 00:10:23

Od ponad roku zdarzyło mi się kilka razy, że przez tydzień, dwa, góra trzy mam naprawdę podły humor, łzy lecą mi nawet bez powodu, kiedy pomyślę o jakiejś głupocie. Cały ten czas prześladują mnie myśli o tym, jak dobrze by było, gdybym zniknęła i jak bardzo sobie nie radzę, zastanawiam się nawet co czują ludzie, kiedy się zabijają... Dopadają mnie takie czarne myśli... Po tych kilku tygodniach zazwyczaj jest w porządku. Nie mówię, że dobrze, ale jakoś się toczy, żyję w miarę normalnie. Dodam, że prawdopodobnie od podstawówki przez kilka dobrych lat cierpiałam na nerwicę lękową, która nigdy nie była leczona. Z objawów omdlenia minęły, ale za to nabawiłam się napadowej bezsenności spowodowanej stresem i mam kołatania serca, które póki co są diagnozowane przez kardiologa, ale możliwe, że to na tle nerwowym. I dalej (chociaż mam 26 lat) odczuwam czasem silny stres przebywając wśród ludzi. Powinnam zacząć się martwić, czy po prostu zdarzają mi się złe dni?

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 00:19:07

Powinnaś pójść do dobrego psychiatry,ale takiego,który Cię wysłucha i pomoże,a nie tylko "przyjmie".
Powodzenia.pociesza

Anonim

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 13:20:44

Dziękuję ;)

Ktoś jeszcze się wypowie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 21:47:00

A z czym sobie nie radzisz ? Jakie to głupoty, jak sama powiedziałaś, doprowadzają Cię do łez ? Każdy ma gorsze i lepsze dni.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 21:56:47

Myśle ze powinnaś podjąć jakies wieksze kroki w tym kierunku

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 22:04:21

Zdecydowanie zbadaj hormony, a nie serce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Gorsze dni czy coś więcej?

09 sie 2017 - 22:08:25

Myślę też, że gdybyś zniknęła to zostawiłabyś komuś pustkę ... pomyśl o innych, a poza tym 26 lat to dopiero start ile to można rzeczy wymyśleć, albo i nic nie wymyśleć, a sobie fajnie żyć ... no ja tak mam i całkiem miło jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 22:09 przez malmie.

Gorsze dni czy coś więcej?

28 sie 2017 - 12:12:49

Przy chorej tarczycy i chorobie Hashimoto występuje depresja do tego są kołatania serca. TSH, ft3 , ft4, Anty TPO, zrób badania , jeśli wyjdą źle to dodatkowo USG tarczycy. Norma dla młodej osoby TSH to Mac 2.5 ( na wynikach badania będziesz mieć normę do 6 ale to jest błędne.)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 12:13 przez starla77.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeszywająca samotoność