Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

34 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Mój facet mnie unika

24 kwi 2017 - 14:31:45

Nie wiem zbytnio od czego zacząć, więc zacznę od początku ... 2 lata temu przeniosłam się z mężem do Anglii, jednak ponad rok temu dosyć drastycznie się rozstaliśmy... Od 10 miesięcy spotykam się z pewnym niezwykłym Anglikiem ze starej pracy. Początki naszego związku były bardzo intensywne, już po pierwszym wyjściu na piwo i rozmowach o niczym wylądowaliśmy w łóżku- mój Boże to było niepowtarzalne! Przez pierwsze 3-4 miesiace chodziłam jak zombie niewyspana z nadmiaru sexu. Facet jest idealny - opiekuńczy, ciężko pracuje, mega przystojny... Pół roku temu miał problemy w pracy (byl supervisorem od wielu lat o odmiennych poglądach co nowy szef...) utrata pracy po 12 latach go zdołowala i zaczął unikać współżycia jak twierdził przez stres, ok rozumiem.... Ale po 2 miesiącach znalazł, lepszą pracę ja również więc powinno wrócić do normy... Ale nie... Od miesiąca nie kocha się ze mną wcale, tuli całuje, przeprasza mówi że kocha, ale kompletnie nie czuje chęci na sex. Raz próbował tydzień temu i nie mógł mieć orgazmu... Staram się jak mogę, sexy bielizna i w ogóle... Mam 27 lat jestem naprawdę atrakcyjna on ma 31. Nie wiem co robić, nie chce go zdradzić, chcę aby znów mnie pozadal smutas.gif
Uprzedzam - nie zdradza i nie zdradzi to typ samotnika, który siedzi codziennie w tym samym pubie, gra w szachy i słucha rocka...

Mój facet mnie unika

24 kwi 2017 - 16:25:35

zwiazek nie opiera sie tylko i wyłacznie na sexie a ty chyba tego oczekujesz oczym swiadczy ten tekst " nie chce go zdradzić,". Sex jest wazny ale nie najwazniejszy trzeba nawiazac stała i trwała relacje a nie oparta tylko na adorowaniu i motylaach w brzuchu.

Anonim

Mój facet mnie unika

24 kwi 2017 - 16:53:39

Rozumiem i pewnie źle się wyraziłam z tym "nie chce zdradzić" po prostu nie wiem co czuć i myśleć kiedy mój partner celowo czeka aż zasnę żeby przyjść do łóżka... Poza sprawami łóżkowymi naprawdę lubimy wspólny czas razem... Spacery, wyjścia do kawiarni czy też oglądanie telewizji... Ale nie wiem czy on bardziej niż związku potrzebuje tylko przyjaciela. Jest to typ faceta, który nigdy nie będzie się żenil ani miał dzieci - to było już wiadome od początku

Mój facet mnie unika

24 kwi 2017 - 17:29:36

widocznie Twój facet ma mniejsze potrzeby niz TY i tu trzeba kompromisu tak zeby obie strony były zadowolone

Anonim

Mój facet mnie unika

25 kwi 2017 - 14:30:27

Pewnie tak... Faktycznie najważniejsze chyba jest to że daje mi poczucie bezpieczeństwa, którego przedtem nie miałam. Wiedziałam od początku, że to typ samotnika i nie powinnam zbyt naciskać na niego. No cóż poczekam :)

Mój facet mnie unika

25 kwi 2017 - 16:27:59

daj mu trochę wytchnienia .
Może ma jakies problemy o których nie chce mówić.
Może jest chory zrób test na hiw.
Ja ciebie nie straszę ale mi to naprawdę dziwnie wygląda .

Mój facet mnie unika

25 kwi 2017 - 16:52:41

Piszesz, że na początku bardzo często był sex, czy myślisz że cały czas tak będzie?
W każdym związku początki są gorące a potem bywa różnie.
Życie.

Mój facet mnie unika

25 kwi 2017 - 17:33:02

Wg mnie to normalne, że w związku na początku jest dużo seksu, a z czasem jakoś tak coraz mniej. Ja też w ostatnich latach nie za często mam ochotę, mój facet też, więc żadnej ze stron to nie przeszkadza. Z tego co piszesz, Tobie przeszkadza, ale jeśli Ci na nim zależy, spróbuj go zrozumieć, porozmawiać z nim o swoich potrzebach, ale raczej nie oczekuj takich fajerwerków, jak były na samym początku.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Mój facet mnie unika

25 kwi 2017 - 22:13:06

kryzys...stres robi swoje, znam to z autopsji,przechodziłam w związku to samo. ale jak będziesz naciskać może znajść inna....na spokojnie, pomału uszanuj to że ma stres, może musi dojsc do siebie a może poprostu jego libido spadło

Mój facet mnie unika

26 kwi 2017 - 10:48:41

Początki są zawsze ekscytujące, ludzie się poznają chcą się kochać i kochać, a potem przychodzi Pani Rzeczywistość, pojawiają się problemy i z wielu powodów się trochę stopuje ten przypływ euforii w związku. Nie wydaje mi się żeby to było coś nadzwyczajnego, faceci też mają ciężkie momenty w życiu. Pomyśl jakbyś Ty się czuła po 12 latach ciężkiej pracy w jednej firmie? Dołek to mało powiedziane.., Twój facet chyba nie radzi sobie tak dobrze że utratą tak ważnej części życia jak się może wydawać.

Mój facet mnie unika

15 wrz 2017 - 10:01:29

Siedz z angolem i nie wracaj

Mój facet mnie unika

15 wrz 2017 - 10:34:12

Jeżeli wiesz, że to facet na "chwilę", który nie ożeni się i nie założy rodziny, który jest/był z Tobą dla seksu...jeżeli Ty również jesteś z nim dla seksu...a seksu nie ma..to chyba oczywiste, że powinnaś poszukać kogoś innego. Myślę jednak, że Ty liczysz na coś więcej i facet też kiedyś dojrzeje do bycia z kimś, ale to pewnie jeszcze nie ta chwila. Może on nie wie jak odejść, bo nie chce Cię zranić. Związek "łóżkowy" długo nie potrwa, może być super, może trwać latami, ale to nie wystarczy. Sama kiedyś miałam takiego faceta, było super, on był dużo młodszy...i trzeba było się pożegnać, bo nie czekała nas wspólna przyszłość :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wegetacja?