Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Okropna cera help

17 kwi 2017 - 12:46:14

Jestem po 30 tce. Nie mam zmarszczek ale moja zmora jest ta oto cera... Kiedyś naduzywalam solarium. Od roku mam okropne plamy na buzi i to sprawka najprawdopodobniej tarczycy na którą zachorowałam niedoczynność i Hashimoto. Oprócz tego pory, naczynka świecenie się cery. Teraz już nie opalam buzi i nie mogę nigdzie wyjść nie polozywszy podkładu. Jakie zabiegi oprócz lasera frakcyjnego polecacie.sorki że strasze. .



Okropna cera help

17 kwi 2017 - 12:52:04

masz cere mieszana wiec powinas stosowac czeste 2-3 w tygodniu pilingi w domu droboziarniste lub 2 razy w roku na wiosnę i jesień np. kawitacyjny w gabinecie kosmetycznym

Okropna cera help

17 kwi 2017 - 13:05:30

Udaj się do kosmetyczki na peeling lub jakieś odpowiednie do twojej twarzy zabiegi. Fachowa osoba lepiej Ci doradzi niż my tutaj :)

Okropna cera help

17 kwi 2017 - 13:41:57

Wiadomo, że najlepszym wyjściem byłaby wizyta u dermatologa, ale mogę polecić mój sposób na cerę. Świetny jest Norel Mandelic Acid Tonik Żelowy z Kwasem Migdałowym - u mnie sprawdził się świetnie! Tylko musisz pamiętać, żeby podczas stosowania mocniej nawilżać twarz. Ja przed tonikiem lubię nałożyć domową maseczkę z miodu i kurkumy - nawilża, działa antybakteryjnie i jakby wyrównuje koloryt skóry - warto spróbować, może u Ciebie też się sprawdzi. A rano krem z wysokim filtrem, to bardzo ważne przy skórze skłonnej do przebarwień. Kiedyś też chodziłam do dermatologa i kosmetyczki na kwas migdałowy. Kosmetyczki stosują niższe stężenie, więc najpierw poszłam do dermatologa na 5 zabiegów, kolejne kwasy robiłam już u kosmetyczki.

Anonim

Okropna cera help

20 kwi 2017 - 16:27:15

Byłam dzis u kosmetyczki na ziolach, kwasach i masce algowej. Zostawilam 180 zł i mam nadzieje ze jakosc cery sie poprawi....

Okropna cera help

20 kwi 2017 - 19:01:13

Cytat

Byłam dzis u kosmetyczki na ziolach, kwasach i masce algowej. Zostawilam 180 zł i mam nadzieje ze jakosc cery sie poprawi....
super teraz tylko unikaj słonca i nie wystawiaj buzi na jego działanie by nie miec plam . Mozesz zastosowac dla szybszego gojenia pianke panthenol nakłada sie ja na buzie i czeka az wsiaknie raz ze swietnie nawilza dwa super leczy podrazniona skóre

Okropna cera help

20 kwi 2017 - 19:52:51

Koniecznie idź do dermatologa bo on najlepiej doradzi co i w jakich ilościach powinnaś stosować a dodatkowo kremy/płyny robione są cenowo dobre również

Anonim

Okropna cera help

20 kwi 2017 - 20:49:19

Zakupiłam sobie krem La roche posay duo na noc , ma pozytywne opinie wiec zobaczymy czy bedzie mi słuzył. Wystawiac na slonce i opalac twarzy nie bede , zostaje mi opalenizna w tubce.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Okropna cera help

08 gru 2017 - 16:36:29

Powinnaś od razu pójść do jakiegoś dobrego dermatologa. Ewentualnie do kosmetyczki, ale nie do pierwszej lepszej.

Okropna cera help

08 gru 2017 - 17:16:40

skoro krzystałaś często z solarium to tylko czekać jak do tego pojawią ci się i zmarszczki ...

Okropna cera help

10 sty 2018 - 19:28:15

skorzystłabym na Twoim miejscu z porady dobrego dermatologa, a później poszła do gabinetu dermatologii estetycznej i tam wybrała odpowiednie zabiegi. Ta cera nie wygląda zdrowo więc raczej kosmetyki nie pomogą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet mnie unika