Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 08:21:11

Pare mc temu moj maz odszedl do innej.Nie jestesmy po rozwodzie,maz jak powiedzial na razie nie chce.Wczoraj z jego ust padlo pytanie czy moze wpasc na wigilie.Zreszta to dziwne odejscie Maz prace konczy prace ok 17,pozniej przyjezdza do nas i siedzi do samego wieczora.W weekendy tak samo.Kolezanka twierdzi,ze ta jego baba to zmyslone no bo niby kiedy ma sie spotykac z nia.Chyba,ze nocami.Pomaga mi duzo nie chodzi mi teraz o finanse ale o pomoc w domu czy zakupy,zawiesc mnie gdzies itp.Teraz ta wigilia.Nie wiem co mylc.Jakas masakra.

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 08:35:41

a może próbuje wrócic do ciebie .
albo tamta nie chce go na świeta.
facet nie ma gdzie sie podziac

Anonim

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 08:43:48

Szopka pod choinke

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 09:30:59

A czego TY chcesz?
Czemu się na to godzisz?
Destabilizuje Ci życie?
Jesteś w stanie zawieszenia. On Cię po prostu unieszczęśliwia bo nie możesz zrobić kroku naprzód.
Wóz albo przewóz. Jasna deklaracja na święta. Ty postaw warunki.

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 14:27:49

Wiesz co, dziwne to wszystko... odszedł do innej ale (z tego co piszesz) mieszkacie nadal razem?????? A na dodatek się nie rozwodzicie? To wszystko wygląda tak jakby on był znudzony rodzinnym życiem, chciał się troszkę wyszumiec, no ale rozwodu nie będzie brał za bo jak się wyszumiec to pewnie wróci do Ciebie... dlaczego pozwalasz na to? Wigilia i Święta to czas rodzinny, na pewno nie chciałabym spędzić go z mężem który odszedł do innej baby.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 15:09:06

Cytat

Pare mc temu moj maz odszedl do innej. ... Wczoraj z jego ust padlo pytanie czy moze wpasc na wigilie....Pomaga mi duzo nie chodzi mi teraz o finanse ale o pomoc w domu czy zakupy,zawiesc mnie gdzies itp.Teraz ta wigilia.Nie wiem co mylc.Jakas masakra.
Szanujesz się czy traktujesz siebie jak biedną,nieszczęsną i porzuconą.
Piszesz: chce wpaść, a nie pomagać w przedświątecznych zakupach i pracach.
Jak napisała forumowiczka wyżej; na ten wieczór szuka świątecznego ciepła. A co potem? Znów porzuci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 15:10 przez PaniGami.

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 15:19:21

Jeżeli zgodziłaś się na taki stan rzeczy, to czego teraz oczekujesz? Tobie nie przeszkadza że tak robi, więc co ci przeszkadza że będzie na wigilii...nie rozumiem tego wątku, myślę że ten wątek to fikcja i tyle.

Anonim

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 16:02:18

Dodam,ze dziecko nie chce go

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 16:12:18

Cytat

Dodam,ze dziecko nie chce go
Jeśli to Twój dom to wystaw jego walizki i koniec tematu. Jak Ty możesz sobie na to pozwalać??? Złóż pozew o rozwód i daj sobie szansę na szczęście



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 16:12 przez she22.

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 18:33:30

to w prezencie dostaniesz pod choinkę ...męża na przyczepkę tak

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 19:25:16

chore, chora sytuacja, na kttórą Ty sama się godzisz....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 19:41:40

Cytat

Dodam,ze dziecko nie chce go

A Ty ? Chcesz czy nie ?

Anonim

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 20:10:02

Mam metlik w glowie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 20:29:09

To już wiem, pytam o konkret: tak czy nie. Powiedz to wprost.

(Nie)maz,a wigilia

04 gru 2016 - 22:05:01

Facet odchodzi do innej...jaki mętlik, niech ta druga zaprosi na wigilię i tyle. Chce spędzać święta z rodziną to po co dał nogę, po pracy wraca do ciebie a na noc do tamtej, nieżle facet się urządził i to za przyzwoleniem żony, tak na dwa fronty i bez sprzeciwu...a tobie to nie przeszkadza że tak spokojnie brniesz w to dalej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki jest wynik testu? help