Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Brzydula

03 gru 2016 - 20:11:56

Hej dziewczyny mam 23l i jestem brzydka. Mam zakola- łyse czoło, nie mam brwi, brzydkie oczy. Chcę być, czuć się kobieco... Nie wiem dlaczego ja

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Brzydula

03 gru 2016 - 20:54:21

Poważnie ??

Brzydula

03 gru 2016 - 21:51:04

@Anonim
Ktoś,kiedyś powiedział,że "nie ma kobiet brzydkich-są tylko zaniedbane".
Myślę,że miał wiele racji,bo każda kobieta na swój sposób jest piękna.

W Twoim przypadku zalecałabym metamorfozę choćby po to,żebyś Ty sama lepiej się poczuła.
Zdjęcie nie jest najlepsze,a w dodatku nieodwrócone,ale...trudno.

Moim zdaniem włosy powinny być jaśniejsze-na pewno blond,gdyż masz dość delikatne rysy twarzy,jasną oprawę oczu i dość jasną skórę (aczkolwiek trudno ocenić na tym zdjęciu).
Na pewno zasłoniłabym wysokie czoło i zdecydowała się na grzywkę.
Buzia w kształcie trójkąta,a więc najlepiej włosy półdługie,wycieniowane i do linii brody.
Moje propozycje fryzur są takie,jak na fotkach.(tylko blond)
A na pewno powinnaś zrobić sobie makijaż i poczuć się,jak prawdziwa kobieta.



Brzydula

03 gru 2016 - 22:45:19

Masz wysokie czoło i jeszcze sobie robisz fryzurę z zaznaczeniem "granicy wiecznych lodów". Idź do dobrego stylisty (zrób sobie prezent na święta) niech Ci dobierze fajną fryzurkę i kolor.Rozważ propozycje czarownicy. Oczy to akurat masz chyba całkiem ładne, bo nawet na tym zdjęciu widać, że są duże i ładne. Trzeba im poprawić oprawę i po to mamy kosmetyki. Podstawą jest: uśmiech. Kobieto, uśmiechnij się!

Brzydula

03 gru 2016 - 23:22:25

Po pierwsze niewiele jest kobiet pięknych od tak, bez jakiegokolwiek makujażu-popatrz na zdjęcia "gwiazd" przed wykonaniem makijażu i po.

Po drugie, trzeba się ubrać jak kobieta, a nie jak dwunastolatka.

Po trzecie, mankamenty są po to, żeby je tuszować, a nie podkreślać. Włosy do zmiany, zmień dietę, albo rzuć papierosy, bo na tym zdjęciu wygląda jakbyś miała duże problemy zdrowotne.

I ostatnie, rzadko kiedy ludzie patrzą na kogoś z pozycji z jakiej było wykonane zdjęcie. A normalnie, wystarczyłoby żebyś się uśmiechnęła, bo wyraz twarzy masz taki jakbyś chciała wszystkich dookoła pozabijać.

Brzydula

04 gru 2016 - 00:32:35

?
Brzydula ?
Ale w ogóle o co chodzi ? :)))
Ten, kto wymyślił jedynie słuszny kanon piękna, niech sam tu wrzuci swoje zdjęcie ;) to pewnie jakiś seksistowski typek był ;)
Tyle jest odmian piękna, ile jest ludzi.
A najlepsze ( najpiękniejsze !) w tym wszystkim jest to, że jesteśmy harmonią sami w sobie - jako "całość człowieka".
Wcale nie jest tak, że wygląd jest sobie, charakter sobie, nasze czyny sobie - jakoś tak z osobna...
Jestem pewna, że ludzie z Twojego otoczenia widzą Ciebie jako całość, a nie jako kogoś , kto tylko jakoś wygląda.
Gdyby było inaczej - byliby to straszne pustaki.

Brzydula

04 gru 2016 - 00:45:02

brzydota to pojecie względne i ja uwazam ze z kazdej kobiety mozna wydobyc jej piekno poprzez dobrze dobrana fryzure i makijaż. Mając tak wysokie czoło i tedencje do tzw. zakoli zrobiłabym sobie grzywke. Brwi mozna namalowac kredka, a to co masz pociagnac henna by były bardziej wyraziste. Napisałaś zdanie "dlaczego ja" a kogo chciałabys obdarowac takim typem urody jaki masz ze swojej najblizeszej rodziny ? nie mozna nigdy podchodzi do jakiegokolwiek tematu dlaczego ja? tylko trzeba zadac sobie inne pytanie co ja z tego moge miec i jaki wyciagnac wniosek i nauke.

Brzydula

04 gru 2016 - 07:42:06

Nie ma brzydkich kobiet.Ciekawe jak wygladaja te wszystkie modelki,aktorki bez makizazu.Bys sie zdziwila.Tapety miaja od pieruna

Brzydula

04 gru 2016 - 08:32:39

Cytat
marchewka33
Nie ma brzydkich kobiet.Ciekawe jak wygladaja te wszystkie modelki,aktorki bez makijazu.Bys sie zdziwila.Tapety miaja od pieruna
no własnie istny szok .
wszystkie naciągane zadna z nich nie jest sobą .

nie jestes brzydka , musisz zmienić fryzurę i tyle .
delikatny subtelny makijaz i to wszystko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 08:33 przez banach.

Brzydula

04 gru 2016 - 08:35:58

Cytat
banach
Cytat
marchewka33
Nie ma brzydkich kobiet.Ciekawe jak wygladaja te wszystkie modelki,aktorki bez makijazu.Bys sie zdziwila.Tapety miaja od pieruna
no własnie istny szok .
wszystkie naciągane zadna z nich nie jest sobą .

nie jestes brzydka , musisz zmienić fryzurę i tyle .
delikatny subtelny makijaz i to wszystko.
Tak samo jak na okladkach gazet.Komputerowe czary mary

Brzydula

04 gru 2016 - 10:07:18

oto co może zdziałać swietna fryzura i makijaż

a tu kolejny





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 10:13 przez agata74.

Brzydula

04 gru 2016 - 16:42:24

Z tak wysokim czołem i Twoim problemem absolutnie nie powinnaś mieć takiej fryzury i jeszcze sięgać po opaski. Grzywka na bok i będzie super. Do tego podkreśl brwi henną, resztę domaluj kredką/specjalnym cieniem, na usta nałóż błyszczyk i już będzie super :)

Brzydula

04 gru 2016 - 17:41:13

Cytat
mucho_morek
Z tak wysokim czołem i Twoim problemem absolutnie nie powinnaś mieć takiej fryzury i jeszcze sięgać po opaski. Grzywka na bok i będzie super. Do tego podkreśl brwi henną, resztę domaluj kredką/specjalnym cieniem, na usta nałóż błyszczyk i już będzie super :)
Dokładnie :) wrzuć fotke jak cos zmienisz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

(Nie)maz,a wigilia