Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

toksyczny facet

22 lis 2016 - 12:20:43

Proszę adminów o uszanowanie anonima - temat dla mnie ciężki/paskudny/wstydliwy...
Od 3 lat spotykam się z dużo starszym facetem, który jak twierdzi - kocha mnie , ALE nikt z jego rodziny o nas nie wie, a on zna 3/4 mojej rodziny. Nawet teraz - przyjechałam do niego zagranicę w odwiedziny, a szef /koledzy z roboty nic nie wiedzą, że on ma gościa w domupjany , szef coś tam od niego chciał w zeszłym tyg (po godzinach)., to on zamiast powiedzieć, że przepraszam szefie, ale mam gościa w domu, to zaczął tłumaczyć, że on czasu nie ma///
I tak od 3 lat. Co jakiś czas ja wybucham, ryczę, mówię mu że ja tak nie chcę, że mi źle, że czuję się jak gówno jakieś, że robi jakieś cyrki i tajemnice,że on kogoś ma.
Wczoraj wieczorem też mu wygarnęłam w trzech zdaniach, zapytałam, czy ja od niego za dużo wymagam? a on że nie - i to było wszystko co powiedział, przytulił się do mnie i nie powiedział ani słowa, Nie umie ze mną rozmawiać na poważne ...
Z nim źle, bez niego jeszcze gorzej,
Muszę się wygadać, muszę, bo oszaleję! pojutrze wracam do domu, rodzice będą mnie bombardować pytaniami, a ja wcale nie chcę z nimi gadać...
źle mi na tym świecie.

toksyczny facet

22 lis 2016 - 12:26:44

Zmień faceta

toksyczny facet

22 lis 2016 - 12:26:58

zamierzasz tak funkcjonować całe życie?
trudno doradzać w takiej sytuacji ale ja bym powiedziała mu wprost że albo normalny związek i normalna relacja z otoczeniem albo niech się buja. Może coś zrozumie- a jeśli nie- jego strata- przecież i tak nie chcesz w ten sposób spędzić reszty życia. Może ma na boku żonę?;)

Anonim

toksyczny facet

22 lis 2016 - 12:29:24

Nie ma żony, ani nic z tych rzeczy...

Właśnie dialog z nim polega na monologu. Moim!

toksyczny facet

22 lis 2016 - 13:13:47

Poki jestes jeszcze u Niego zdobądź sie na szczerą rozmowę. Dla mnie ten związek nie rokuję zbytnio dobrze. Może on ma jakiś powód przez który nie chce informowac nikogo o swoim związku. Trudno tak z góry Nam go osądzać. Ja bym szczerze zapytała dlaczego? i żadała wręcz odpowiedzi. Byc może marnujesz najlepsze lata zycia u boku kogoś , kto wcale nie mysli o tobie poważnie. Potem z perspektywy czasu będziesz tego bardzo żałować. I tu trzeba jasno postawic sprawę- ale w tą stronę albo to koniec. Słuchaj jesli NAPRAWDĘ cię kocha i NAPRAWDĘ mu na tobie zalezy to nie powinien Cie tak ukrywac przed wszystkimi. Łatwo Tobą manpipuluję. Z chwila gdy chcesz poważnie porozmawiac on Cie przytula..eh co za romantyzm..no i ma Cie z głowy na jakis czas. Zadnego przytulania..szczera rozmowa. Nic nie tracisz a mozesz więcej zyskac tylko.

toksyczny facet

22 lis 2016 - 17:03:41

ja tu nie widzę związku.uff

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

toksyczny facet

22 lis 2016 - 21:50:21

Ile starszy ? 20 lat ?
Ja bym kopła w zad ... w sumie nie powinno się na starszych nogi w kierunku zadu podnosić, ale ten przypadek to jakiś cwaniaczek chyba jest, a Ty się dajesz wykorzystywać i jeszcze jesteś z tego niby zadowolona, bo taki w sumie dobry misiu.

toksyczny facet

22 lis 2016 - 22:15:24

on wcale się z Tobą nie chce wiązać i nie myśli poważnie tak
Jesteś aż on nie znajdzie innej kobity - to kwestia czasu

toksyczny facet

22 lis 2016 - 22:22:55

A skąd pewność, że nie ma żony. Wywnioskowałaś z jego milczenia? To hucpa a nie związek. Facet się ewidentnie Ciebie wstydzi a tyś durna i godzisz sie na bylejakość

toksyczny facet

23 lis 2016 - 07:46:04

a ja mysle ze to kolejny watek lola ktory próbuje swoich sztuczek manipulacji na kobietach :P

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

toksyczny facet

23 lis 2016 - 08:52:16

@agata74 może i tak, ale przynajmniej w temacie toksyczności ;)

Gonić i jeszcze raz gonić, a nie przytulanki.

toksyczny facet

23 lis 2016 - 09:02:13

słaby zwiazek, nie dałabym się tak traktowac.

toksyczny facet

23 lis 2016 - 12:03:44

Cytat
alicja70
A skąd pewność, że nie ma żony. Wywnioskowałaś z jego milczenia? To hucpa a nie związek. Facet się ewidentnie Ciebie wstydzi a tyś durna i godzisz sie na bylejakość

Też obstawiam, że ma żonę.
Każdy normalny, stary chłop pochwaliłby się całemu światu tym, że wyrwał młodą laskę. No chyba, że ma powody, aby tego nie robić.
Powodem może być żona. Albo żona i córka w wieku kochanki.
Ewentualnie powód może być taki, że Ty masz 16 lat, a on np 40.

toksyczny facet

23 lis 2016 - 12:28:28

A pomyslałaś o tym, że on sie Ciebie wstydzi?

toksyczny facet

23 lis 2016 - 12:48:15

Ja tu nie widzę związku, przytulać się może każdy, jeżdzisz tam bo on chce czy tylko ty, napewno nie zależy mu na stabilizacji a tobie tak, postaw jakieś ultimatum, np że chcesz zaręczyn na święta przy rodzinie ponieważ chcesz mieć pewność że to między wami jest poważne, taka próba uczuć, jak odmówi to nici z wielkiej miłości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejść od męża..