Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

22 paź 2016 - 11:06:55

Witajcie
Sa tu dziewczyny barrdzo chude.Wstydzicie sie tego czy jestescie z tego dumne.
A jak sie wstydzicie to jakiego typu ubrania wkladacie na siebie,
Ostatnio bardzo schudlam mialam problemy rodzinne,Znajomi czy sasiedzi pytaja czy czasami nie jestem chora..

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

03 lis 2016 - 23:25:41

Zazwyczaj ludzie wstydzą się otyłości a nie szczuplej sylwetki. Jeśli nie jesteś chora to jest ok. Ważne jest to jak ty się czujesz z tą wagą. Na mnie mówią "chuda" mam 163cm wzrostu i ważę 47kg dodam jeszcze,ze mam rocznego synka a w ciąży przytyłam sporo.

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

22 lis 2016 - 16:58:20

Jaki masz wzrost i wagę? :)

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

22 lis 2016 - 17:10:32

rozumiem cie całkowicie, czesto słysze takie pytanie.Wyobraż sobie,ze gdy ubezpieczałam się a życie, to agentka firmy ubezpieczeniowej postawiła miwarunek,ze musze przejś szczegółową diagostykę u ich lekarza, z powodu mojej wagi, inaczej mnie nie ubezpieczy.
czasem sobie marze zeby przytyc z 5-6 kg, natomiast to graniczy z cudem.Jem za trzech, lubie ciastka i puste weglowodany, niezdrowy cukier,waga jest ttaka sama non stop.Przytyłam jedynie w ciązy 13 kg, o dwóch tygodniach od porodu już ważyłam 48kg.I uwaga:) było to ponad 20 lat temu:)
kiedyś sie tym przejmowałam , teraz za każdym razem gdy słysze komentarz na temat swojej wagi, mysle sobie ze mówi to ktoś ,kto katuje sie dietami .mam 168 cm i waże 50 kg.

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

22 lis 2016 - 17:48:42

Ja w ciągu roku schudłam 12kg, a to wszystko przez stres. A jeszcze 3 lata temu chciałam zrzucić chociaż te 5kg i by było idealnie jak dla mnie, ale nic nie pomagało. Stres robi swoje. Teraz dla każdego jestem za chuda i nie obejdzie się bez komentarzy w rodzinie czy wśród znajomych " Boże, ale Ty schudłaś" Dodam jeszcze, że lubię sobie zjeść i nic nie mogę przytyć, a zdrowie jak najbardziej w porządku.

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

22 lis 2016 - 19:01:44

mnie mimo ponad 40 rodzina i znajomi chca za wszelka cene dokarmiac bo uwazaja ze jestem za chuda. ja juz przywykłam do swojego wygladu ze rece mam jak patyczak

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

23 lis 2016 - 12:54:35

Ja ważę 55kg przy wzroście 177. Mam niedowagę i w ogóle mi to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie, jem to co lubię i nie przejmuję się tym, ponieważ nawet jak przytyję to nic się nie stanie.

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

23 lis 2016 - 17:36:10

Ja jestem bardzo szczupła (jak chodziłam do szkoły to ciągano mnie po psychologach i lekarzach) zaczęłam trenować na siłowni, dzięki temu nabrałam masy mięśniowej i wyglądam zdrowiej.
Ogólnie nie mam problemu z komentarzami na temat masy, ale zawsze zastanawiało mnie dlaczego jak komuś przy sobie by się powiedziało "ale jesteś gruba" to było by oburzenie i pretensje, a gdy komuś szczupłemu się mówi "ale jesteś chuda/ wychudzona/ same kości/ itd itp" (wiele razy coś takiego słyszałam na swój temat) to jest to dla mówiących "normalne"?

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

23 lis 2016 - 18:25:51

Ja jestem bardzo chuda. 45 kg przy 169 cm. Ani się tego nie wstydzę, ani nie jestem dumna. Taka moja natura (a jem więcej niż niejeden chłop). No ale u mnie w rodzinie sami chudzielce, więc to genetyka.
Kiedyś przejmowałam się docinkami o anoreksji itp. Z upływem lat nauczyłam się ignorować zdanie innych ;)

Jak to się mówi : Z naturą nie wygrasz ;)

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

23 lis 2016 - 20:10:22

u mnie jest różnie raz jestem obrzydliwie szczupła do rozmiaru XXS a raz wieksza do rozmiaru XS-S ogólnie jak na 30 lat sądzę, że nie jest źle, aczkolwiek zawsze mogłoby być lepiej ;))
Mam 175 cm wzrostu i ważę 63 kg, nawet gdy bardzo chudnę waga zawsze stoi w miejscu.
a odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie, to lubię rozmiar XS nawet bardzo :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-23 20:11 przez XxAtmospherexX.

Czy sa tu bardz chude dziewczyny

24 lis 2016 - 14:02:40

Też jestem bardzo chuda i zawsze tak było. Mam 170 a ważę tak pomiędzy 42 a 45 kg, a jem jak chłop od kosy i nic mi nie jest. Taka genetyka i już, moja Mama ma tak samo. W szkole się denerwowałam bo wiecznie mnie ktoś wysyłał do psychologa,że na pewno anoreksja, a teraz...docinki i komentarze mam...tam gdzie światło nie dochodzi. Polubiłam fakt bycia patyczakiem,a jestem po 30 więc raczej za wiele się już nie zmieni. Jedyny problem to z ciuchami,o XXS/XS trudno nieraz, ale od czego są krawcowe. Staram się zdrowo jeść i bardzo regularnie i nie stresować się - jak się nie pilnuję, a coś jest źle potrafię zejść do 39kg a wtedy to już jest jakaś masakra. Oprócz tego siłownia i odżywki białkowe - z ładnie umięśnioną sylwetką wygląda się dużo zdrowiej, wypełniacz hialurynowy w policzkach też działa cuda:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pijany mąż a dziecko...