Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

31 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak mu pomóc?

05 sie 2016 - 20:11:51

nikogo do leczenie nie przymusisz, co do pomocy to przejdz sie do MOpsu i zapytaj co w tej kwestii mozna zrobic.

jak mu pomóc?

08 sie 2016 - 11:03:40

Cytat
anonim
rozmawiałam z jego ojcem. to zwykły cham i prostak. nawet nie chciał mnie wysłuchać, jak tylko usłyszał z czym do niego przyjechałam stwierdził "nie interesuje mnie on, jest dorosły, niech się weźmie do roboty" i zamknął mi drzwi przed nosem. na jego pomoc nie mam co liczyć. pomogę mu sama, tego człowieka nawet ojcem nie można nazwać.

W takim razie przykre, ale powiem to wprost: Niewiele więcej zrobisz. Jak ktoś się nie chce leczyć to go nie zmusisz, zrobić to może jedynie rodzina, składając wniosek o ubezwłasnowolnienie i wysłanie do szpitala. Matka tego nie zrobi, z ojcem nie pogadasz, pozostaje pytanie o ewentualnych dziadków. Jeśli ich nie ma, nie chcą pomóc to niestety na tym Twoje możliwości się kończą.
Nie liczyłabym na to że tego chłopaka przekonasz. Takich osób na ogół nie da się przekonać do leczenia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-08 11:04 przez justangel.

jak mu pomóc?

08 sie 2016 - 11:51:13

Żeby mops zainterweniował on sam musi na to wyrazić zgodę. Nie mogą osoby pełnoletniej do niczego zmusić :(

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

jak mu pomóc?

29 paź 2016 - 23:34:29

Przeczytaj sobie najnowszą książkę Jerzego Zięby Uryte terapie o naturalnych formach terapii. Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-29 23:36 przez kola244.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja a seks bez zabezpieczenia