Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 10:58:07

Zawsze mialam ze swoja przyjaciolka dobry kontakt do czasu kiedy jej powiedzialam,ze maz mnie zostawil.
Wie jaka mam ciezka sytuacje.Nie moge sobie pozwolic na wyjazd z dzieckiem itp.Jak bylam jeszcze z mezem nigdy sie nie chwalila wszystkim,byla skromna osoba.Teraz to sie zmienilo.Zamiast byc ze mna w tych ciezkich chwilach to zaczela sie chwalic ile to ona nie zarabia,na jakie wakacje moze jej rodzina sobie pozwolic,jak to oni sie kochaja itp.
Dobila mnie tez tym jak jej opowiedzialam jacy tesciowie sa do mnie i mojego dziecka.Oni sa rodzina katolicka i nardzo wazna jest dla nich rodzina,nir akceptuja rozwodow itp.Powiedzialam jej,ze ciesze sie,ze moge na moich tesciow liczyc bo naprawde mam duza pomoc.To ona mowi,teraz tak moze i jest ale i tak to sie skonczy i predzej czy pozniej beda trzymac jego strone.Co do mnie dzwoni to opowiada o swojej pracy itp.
Wsparcie dostalam od mojej sasiadki,a zawiodlam sie na przyjaciolce.

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 12:08:04

w dziejszych czasach mocno nadużywane jest słowo przyjaciel, i jak mówi przysłowie prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 12:16:07

Zaprzyjaźnij się z sąsiadką, szkoda czasu na ludzi, którzy mają gdzieś Twoje uczucia i sprawiają, że jest Ci źle. Chyba, że wcześniej Twoja przyjaciółka potrzebowała Twojego wsparcia, a Ty tego nie zauważałaś i opowiadałaś tylko o sobie. Może teraz się odgrywa.

Anonim

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 12:24:18

Nie absolutnie.Jak potrzebowala pomocy to nigdy nie poslalam jej w diably.

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 13:40:55

Cytat
agata74
w dziejszych czasach mocno nadużywane jest słowo przyjaciel, i jak mówi przysłowie prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie
Mądre słowa. To była tylko koleżanka. Na miano Przyjaciela zasługuje osoba, która sprawdziła się w trudnej sytuacji. A to była co najwyżej koleżanka, znajoma.
Nie rozpaczaj więc, bo lepiej że wcześniej dowiedziałaś się, że to nie jest Przyjaciolka.idea Im dłuzej trwa taka znajomość tym bardziej boli jej negatywna weryfikacja.
Trzymaj się pociesza

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 15:36:24

Kurczę mąż Cię zostawił, współczuje...ale pora uświadomić sobie że teraz czas zostawić ta śmieszna psiapsiolke... szkoda życia na takich ludzi a Ty szczególnie teraz potrzebujesz dobrego otoczenia
Powodzenia Kochana :*

Anonim

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 16:34:26

Nienawidze facetow.Dla niego zerwalam kontakt z moimi rodzicami jak matka kazala mi wybierac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-16 16:40 przez Anonim.

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 19:38:49

Ja bym porozmawiała z przyjaciólką o tym co czujesz.

"Przyjaciolka"

16 lip 2016 - 20:21:47

Cytat

Nienawidze facetow.Dla niego zerwalam kontakt z moimi rodzicami jak matka kazala mi wybierac.
ty nie masz nienawidzic facetów czy meic pretensji do rodziców chodz niew postapili fair bo kazali wybierac co jest chore tylko zacznij wyciagac wnioski z tych wszystkich potyczek i dalej do przodu, im bardziej bedziesz uwazac w stosunku do samej siebie ze nie jestes fajna i nei zasługijesz na nic lepszego tak długo bedsziesz przyciagac takich ludzi którzy bedą jak twoja " przyjaciółka" zmien nastawienie do siebie to i ludzie woloło zaczna Cie postrzegac inaczej

"Przyjaciolka"

13 wrz 2016 - 10:50:03

brzmi to kiepsko ale tak naprawdę nie wiemy jaki jest motyw zachowania przyjaciółki. Może po prostu nie wie jak się zachować? może zachwala właśnie dlatego że wie że nienawidzisz facetów i myślisz pesymistycznie i chce Ci pokazać że czasami ejdnak bywa dobrze? porozmawiaj z nią wprost, powiedz co Ci nie pasuje i zweryfikuj tą znajomość

"Przyjaciolka"

13 wrz 2016 - 10:53:36

Dlatego zawsze jestem ostrożna w nazywaniu "związków" między ludźmi.

"Przyjaciolka"

14 wrz 2016 - 08:28:42

o matko!!
Najlepiej nie mieć przyjaciółki.
Najlepsze rozwiązanie , rodzice nie powinni sie wtrącać to nie jest w porządku.
Ale powinnaś tez ich zrozumieć chcą dla ciebie dobrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry i sprawdzony adwokat z Łodzi?