Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

26 maj 2016 - 20:30:51

Witam,

Co zrobić kiedy mąż z córka przesiadują godzinami u sąsiadów?? albo na ulicy ( mieszkamy w małej miejscowości i dzieci się tam bawią)
Ja siedzę sama w domu, czasem do nich wychodzę, ale dla mnie to strata czasu stać na ulicy i rozmawiać z sąsiadkami całymi godzinami. Tłumaczyłam mężowi że to nie wypada tak u kogoś przesiadywać i stać tak na tej ulicy. On uważa że to normalne bo dzieci się bawią, i wcale się nie przejmuje tym że ja siedzę sama w domu. Ja ten czas wolała bym spędzić wspólnie razem w domu lub gdzieś pojechać. Mąż twierdzi że ze mnie dzikus i że nie lubię sąsiadów. Mam z sąsiadami dobry kontakt czasem do nich chodzę rozmawiam, oni przychodzą do nas z dziećmi, ale nie codziennie.
Czy to jest normalne zachowanie ze strony męża? Czy może ja jestem dziwna?
Brakuje mi jego i córki.

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

26 maj 2016 - 21:42:47

A co na to córka? Lubi przebywać u sąsiadów?

Anonim

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

26 maj 2016 - 22:24:41

Lubi bo są tam dzieci, ona jest jedynaczką.

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

27 maj 2016 - 11:49:04

Może zamiast narzekać weź sprawy w swoje ręce, zorganizuj coś ciekawego, jakąś zabawę, wyjazd, żeby była ciekawa alternatywa. Bo nie wiem, czy coś robisz oprócz tylko gadania, że chcesz czegoś innego. Możecie razem jeździć na rolkach, pograć w piłkę...no jest mnóstwo rzeczy, które można robić razem, czy wiesz w ogóle co by to miało być? Bo można wysnuć wniosek, że mąż woli wyjść do sąsiadów, gdzie dziecko ma fajną zabawę niż siedzieć z tobą gderającą, że chcesz czegoś innego, ale czego to sama dobrze nie wiesz. Zacznij działać, wdrażaj pomysły, a potem już samo poleci.

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

27 maj 2016 - 12:00:45

Dla mnie dziwne jest siedzenie w domu gdy jest swietna pogoda. Jak sasiedzi nie maja nic przeciw,to czemu nie? Po prostu bym czesciej zapraszala sasiedzkie dzieci do siebie, dla rownowagi. Jak stosunki sa fajne to po co sie izolowac i na dodatek izolowac dziecko?

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

27 maj 2016 - 12:47:40

Dla mnie dziwne - rozumiem, ze jak Ty masz coś do zrobienia on moze się rpzejsć z dziekciem do sąsiadów, ale na pierwszym miejscu jest rodzina - czy on pracuje, robi coś w domu? ;) Moze trzeba mu znaeźć wiecej zajęć?

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

27 maj 2016 - 16:27:02

widać mężowi nie zalezy na tobie , woli siedzieć i gadać z sąsiadami .
Powinnaś z nim porozmawiać , że dzieci mogą się bawić gdziekolwiek .

Mąż z dzieckiem u sąsiadów :(

27 maj 2016 - 23:23:07

na wsi niestety tak ludzie siedzą przed domami hmm
a daj mężowi jakąś robotę....żeby chłop siedział i nic nie robił...to nie chłop nie
raczej baby plotkują i obgadują ale chłop żeby siedział...to dziwne
powiedz mu żeby się wział za robotę bo przyprowadzisz innego co się zajmie Tobą i domem jak prawdziwy mężczyzna tańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca okropne warunki