Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Ból jajnikow ?

02 maj 2016 - 23:11:58

Od jakiegos czasu może miesiąca odczuwam ból biodra tzn w miejscu gdzie ''kulka'' wchodzi do miednicy - mysle ze wiece o co mi chodzi ;) dokuczało tez mi drętwienie nogi. Od około 1,5 tyg. zaczęła mi dokuczac prawa pachwina jakby cos mi tam przeszkadzało ale byłam wtedy w czasie owulacji wiec wine zrzucilam na jajniki. Przy każdym skuleniu sie ból narastał . W tej chili czuje ból po obydwu stronach taki pulsujący , nie mam upławów ani tez nie czuje zapachu ryb ani sera z pochwy co by moglo sugerowac grzybice za to lekkie pieczenie i taki troche inny zapach niz fizjologiczny. Nie wspołżyłam tez z pol roku i nie mam parcia na pęcherz . 5 -go powinnam dostać okres ale wcale nie czuje żeby miał nadejść. Miałam kiedys zakazenie grzybicze wiec wiem jak to sie objawiało ale w tej chwili nic podobnego nie czuje. Czasem jak mnie zaboli jajnik to aż mam mdłosci z bólu. Planuje iśc do gina gdzies prywatnie po weekendzie ale jak dostane okres to peanie nici z wizyty. Moze ktoras z Was miala cos podobnego?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 23:12 przez Anonim.

Ból jajnikow ?

02 maj 2016 - 23:43:25

endometrioza? chyba nie....a ile masz lat?

Anonim

Ból jajnikow ?

03 maj 2016 - 10:03:51

31

Ból jajnikow ?

09 maj 2016 - 10:31:37

Idź do ginekologa,zrobi usg dopochwowe,bo może być tak,że masz jakiegoś krwiaka na jajnikach,zwłaszcza,że cię boli w tej okolicy.Może to być coś groźnego,a może nie.Mi taki krwiak wyszedł na jajniku,aczkolwiek mnie nie bolało,ale lekarz powiedział,że jakbym czuła jakikolwiek ból w tej okolicy mam natychmiast do niego przyjść,a jak nie będzie bolało to na wizytę kontrolną za 3 miesiące..Mówił,że w większej większości te krwiaki same znikają,no ale nie wszystkie.Mi na szczęście sam zniknął.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jadłospis kobiety w ciąży