Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynik testu ciążowego.

27 kwi 2016 - 05:35:45

Na pewno ciążą :)
Gratuluje :)

Wynik testu ciążowego.

27 kwi 2016 - 07:08:01

Cytat
babylove1233
Teraz jest już 1,5 tygodnia...hm..pytałam partnera czy jest możliwość abym była ale on zaprzeczył. Myślicie, że może to że mi się spóźnia tyle okres ma związek z tym, że mam niedoczynność tarczycy? Ale jak na razie jest to bardzo niewielka niedoczynność i nawet lekarz stwierdził, że nie trzeba tego jeszcze leczyć. Oj pomóżcie, co zrobić :(

No co zrobić-test.A jak wyjdzie negatywny,a miesiączki nadal brak to do lekarza.Takie to trudne?

Odnośnie wątku i twojego ostatniego pytania-nie idź z narzeczonym(znaczy możesz,ale będzie czekał w poczekalni),bo pewnie nie wejdzie do gabinetu,bo badanie będziesz miała dopochwowo i moze tak być, że potwierdzi ciążę,ale powie żeby przyjść za tydzień,dwa,bo zarodek może być,ale dla pewności będzie chciał odczekać kilka dni by potwierdzić w 100%,przynajmniej u mnie tak było.

Wynik testu ciążowego.

27 kwi 2016 - 08:41:30

Nic w tym trudnego, jutro mam lekarza i zobaczymy :) Jak na moją sytuację jak na razie wolałabym żeby to ciąża nie była..:( W przyszłości nie wykluczam, bardzo bym chciała, ale jeszcze nie teraz eh.

Wynik testu ciążowego.

27 kwi 2016 - 08:46:10

Bole podbrzusza normalne, plamienie- szybko do lekarza! Mozesz isc z narzeczonym tylko badanie jest przez pochwe. Moj nie chcial na to patrzec wiec poszedl ze mna dopiero jak przez brzuch bylo

Anonim

Wynik testu ciążowego.

28 kwi 2016 - 22:32:45

Jest ciąża :) wg om 6tc wg usg 4tc 6d



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-04 20:20 przez Anonim.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto ma rację ? Co mam zrobić z życiem? Pomóżcie.