Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

7 minut temu

motywacja na diecie

41 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Hej
Wiem,ze musze pojsc do lekarza ale wiecie jak to jest trzeba czekac.
Od 2 tygodni bez przerwy boli mnie podbrzusze.
Ciaza to nie jest na 100%bo to sprawdzone.
Czy wiecie co moze byc przyczyna.Moze cos takiego mialyscie.

Ale bierzesz tabletki anty czy boli cię w ciągu cyklu, w jakie dni cyklu zaczęło cię boleć? Czy mocno boli czy "ćmi", czy kłuje, jaki to ból, masz przy tym plamienia/ krwawienia. Nic praktycznie nie napisałaś więc to może być dosłownie wszystko.

jak cię boli już 2 tygodnie to było nawet iść do rodzinnego, przecież to nie znaczy że od razu ginekologiczne sprawy, może to jelita

Nie czekaj tylko idź do lekarza. Mnie tez tak bolało i doszlo do zapalenia otrzewnej ale u Ciebie nie musi być to samo. A masz jakies inne objawy? Np. gorączka,brak apetytu, nudności?

Anonim

Nie innych objawoe brak,biore tabletki od ok 7 lat ale takie cos pierwszy raz mam.A na bank to nie ciaza.To typowy bol podbrzusza jak przed okresem,ktory juz mi sie skonczyl pare dni temu.Nie mam plamien itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-09 10:11 przez Anonim.

Torbiel możesz miec albo jajniki bola.

Na forum nikt Ci nie pomoże-nie jesteśmy lekarzami. A nawet jakbyśmy były to zdalnie z opisu we wpisie trudno byłoby pomóc. Tylko niepotrzebnie naczytasz się co kto miał, jakie poważne rzeczy itp. A być może to coś bardzo drobnego. Idź do lekarza rodzinnego.

Mnie tak bolało i wyszło, że mam kamyki nerkowe i ból mi po prostu tak promieniował, że myślałam że to coś z jajnikami. Tutaj nikt Ci nic nie poradzi najlepiej zrób usg :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

i znowu ta rozmowa