Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 09:30:54

Nie wiem co robic.Moj maz strasznie narzeka na mnie,ze nic w domu nie robie tylko sobie leze.To klamstwo ze g...robie,nawet moja tesciowa moze to potwierdzi,ze zawsze jest posprzatane.Kazdego dnia ma inny obiad i to zupa i drugie,nie robie obiadu na dwa dani.Zakupy robie chociaz ciezko nie wolno mi dzwigac,mam potwierdzenie od lekarza.Posprzatane,wyprane,uprasowane.Z dzieckiem odrabiam zadania,odprowadzam i przyprowadzam do szkoly.Robie wszystko.Nie lezw e ciagu dnia,chyba,ze zle sie czuje.Nie pracuje bo sam mi powiedzial,ze jak jezdzi na delegacje to co z dzieckiem.Sa takie delegacje,ze nie ma go po 2,3 mc.Zreszta najpierw mi mowi,ze stac nas na to bym siedziala w domu,a teraz wygaduje mi,ze nie pracuje.Nie rozumoe tego.Wielce sie obrazil i spi od paru dni na kanapie.Ale w ciagu dnia normalnie gadamy.Nie rozumie facetow.
Aha...nie wydaje na pierdoly kasy.Jak sobie cos kupie jakis ciuch na raz na pol roku i to jeszcze max do 50 dych,albo ide do szmateksu.W ubieglym roku jak chcialam kupic sobie buty to szukalam takich za pare zloty.W koncu kupilam za 450zl ale to maz mnie namowil na nie.Powiedzial,ze nie mam kupowac badziewia za pare groszy bo za sezon sie rozeala.Tak samo bylo z kurtka i polarem tez poszedl ze mna i powiedzial kup porzadne wydaj wiecej ale bedziesz miala lepsze.Ja zawsze rozgladam sie za zwyczajnymi ciuchami,a nie firmowymi...marka to nie wszystko.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 09:58 przez Anonim.

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 16:14:56

może porozmawiać z nim? o co mu chodzi, czego oczekuje, co zamierza.

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 16:25:03

dziwny facet,
jeśli go stać i chce to niech kupuje , a ty nie pracujesz to masz problem.
Porozmawiaj z nim wytłumacz o co chodzi .
on widac nie zna życia jak ty zostajesz z dzieckiem , a może zaangażuj twoją mamę niech ona mu wytłumaczy jak twoje życie naprawdę wygląda a jak nie to dziecko do złobka a ty do pracy.

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 16:26:12

albo niech zjedzie na urlop a Ty wyjedź gdzieś SAMA- jak zajmie się całym domem i dzieckiem- poleniuchuje w ten sposób to zobaczy jaka to praca..:)

Anonim

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 16:32:59

Ja nie mam mamy.Mam tesciwa czyli taka druga mama☺.Ona doskonale wie,ze nie mam balaganu w domu bo widzi,ze sprzatam itp,przychodzi to widzi.Staram sie jak moge.Co drugi dzien piore,obiad z 2 dan tez jest,a i deseram nie pogardze.Ja juz sama nie wiem.

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 19:53:25

Nie jestem tobą, autorko, nie znam waszej sytuacji, nie wiem, ile lat ma dziecko, ale mogę poradzić jedno - znajdź sobie pracę, np. na pół etatu. Zrób to po to, by poczuć się lepiej - pójdziesz do ludzi, zmienisz troszkę środowisko, zajmiesz się czymś na kilka godzin dziennie. Twoje poczucie wartości wzrośnie, będziesz miała jakieś swoje pieniążki (możesz je odkładać np. na osobne konto). Mąż zachowuje się dziwnie, nie chcę gdybać, bo was nie znam, ale lepiej być mądrą wcześniej...

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 20:43:26

Zgadzam się z przedmówczynią. Jest cos takiego jak depersonifikacja, czyli zatrata, pozbawienie osobowości, odebranie czemuś/komuś indywidualnego charakteru lub pozbawienie kogoś odrębności.Niektórzy ludzie robią tak z bliskimi sobie osobami, żeby poczuć się pewniejszymi, lepszymi, uzależniają materialnie drugą osobę, deprecjonując ją i poniżając. Wg meża robisz wszystko źle, jestes leniem, a potem macha Ci przed nosem przynętą w postaci drogiego ciucha, żebyś była mu wdzieczna i całowała ślady jego stóp na piasku..a olej dziada..(to tak w formie żartu:) Idź do pracy, to na pewno przyniesie Ci trochę luzu. Dziecko chodzi do szkoły, więc zapisz je do świetlicy, jeśli Twoja praca bedzie kolidowała z dziecka planem lekcji. Trzymaj się Kobietko i uszy do góry.

Maz ma do mnie pretensje

07 mar 2016 - 21:11:10

Ma za dobrze to mu się w dupie przewraca. I szuka problemu.... Albo może w delegacji mu było za dobrze i wrócił z jakimiś nowymi wymogami ??

Anonim

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 08:02:05

Dzis dzien kobiet,a nawet zyczen mi nie zlozyl bo uwaza,ze on takiego swieta nie obchodzi.Nigdy nie dostalam od niego kwiatka na dzien kobiet bo jego zdaniem to swieto z tamtej epoki.

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 09:11:52

Zmień męża skoro jest taki nie dobry.

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 09:47:29

smutne to co piszesz, ale niestety najwieksza wine w tym wszystkim ponosza kobiety bo one majac syna wychowuja go na ksiecia ( oczywiscie nie wszytkie tak robia ale niestety wiekszosc) pottykajac wszystko pod nos i chołubiac . moze popros tesciowa jesli jestes w dobych stosunkach z nia zeby porozmawiała z synem i mu wytłumaczyła ze parca w domu to tez praca a nawet ciezsza niz chodzenie do pracy. czasy sie zmieniły i nie ma juz takiego podziału ze facet nie ma pomagac w domu bo zarabia kase wrecz przeciwnie trzeba go właczyc w codzienne obawiazki , by sam sie przekonał o tym ze w domu nie ejst czysto bo tak jest tylko ze trzeba posprzatac a to wymaga czasu i wkładu pracy to samo z ubraniami same sie nie piora ani nie prasuja.mozesz tez zastosowac pisanie karteczki np. kochanie prosze ( tu wymieniasz co ma zrobic) np. umyj naczynia, wyrzuc smieci itp. bo ja i tu wymieniasz co ty zrobiłas np. umyłam okna, umyłam łazienkę, zrobiłam pranie itp. wbrew pozorom taka karteczka otwiera oczy facetom .

Anonim

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 10:08:09

Ja tylko bym chciala aby widzial,ze sie staram,ze cos robie.Zreszta sam mowi,ze on pracuje i w domu juz palcem nir kiwnie.

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 17:18:33

Cytat

Ja tylko bym chciala aby widzial,ze sie staram,ze cos robie.Zreszta sam mowi,ze on pracuje i w domu juz palcem nir kiwnie.
no to nic innego nie zostaje jak porozmawiac z tesciowa moze ona mu wytłumaczy, ze to ze jestes w domu to nie znaczy ze nie robisz nic. albo wiesz co mozesz zrobic mały eksperyment i jednego dnia rzeczywiscie nic nie robic nie sprzatac , nie prac, nie robic obiadu i jak przyjdzie jasnie pan do domu to moze przejzy na oczy jak nie dostanie obiadu pod nos. a jak sie bedzie rzucał to powiesz " zawsze uważasz ze nic nie robie, wypominasz mi ze jestem leniwa i nie pracuje, czuje sie z tym nie fajnie i jest mi strasznie przykro to słyszec dlatego postnowiłam zrobic to co mi zawsze zarzucasz i dzis kochanie obiad sobie robisz sam.

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 17:29:13

Mój też często wyjeżdża a po powrocie denerwuje Mnie tymi swoimi-jak On to nie jadł...gdzie nie spał itp..itd...poprostu widzi na $wiecie inne rzeczy a po powrocie szara rzeczywistość-i potem się sfrustrowany dopiernicza....idż dziewczyno do pracy -zobaczysz będziesz pewniejsza siebie i nic Ci nie wypomni bo też kase będziesz zarabiać...

Maz ma do mnie pretensje

08 mar 2016 - 17:53:07

Też się zgadzam, idź do pracy. Nie dlatego że on chce, tylko dla samej siebie. Nie nudzisz się całe dnie w domu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

od 2 tygodni mnie boli...wiecie co to moze byc