Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Problem intymny

14 lut 2016 - 09:31:11

Dziewczyny poradźcie. Otóż byłam 2 dni temu u ginekologa ponieważ miałam brązowe plamienia. Zapisał mi in. antybiotyk doxycyclinum, który mam brać 2xdziennie. Zażywam go już 3 dzień i nie wiem czy za wcześnie na poprawę ale zamiast braku plamień mam ich więcej i wyglądają tak jak okres. Po prostu leje się ze mnie co jakiś czas krew. Cały dzień mam brązową wydzielinę a chwilę po zażyciu antybiotyku czuję już jak płynie krew:( Nie wiem czy tak ma być czy mój organizm źle reaguje na ten antybiotyk. Pani ginekolog powiedziała,że po tym mi przejdzie ta infekcja. Na ulotce nie ma tego typu skutków ubocznych. Zażywała, któraś z was ten antybiotyk??? Pomóżcie:(:(
Teraz tak myślę,że może na skutek leków dostałam wcześniej okres. Powinnam go mieć dopiero za tydzień. Sama już nie wiem:(:(

Problem intymny

14 lut 2016 - 18:58:03

kup albothyl
niezawodny jest

ale używaj go po okresie bo to globulki dopochwowe na wszelkiego rodzaju bakterie odstaw te antybiotyki i tak nie pomogą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-14 18:59 przez Gepardka.

Anonim

Problem intymny

14 lut 2016 - 19:54:29

globulki dopochwowe też dostałam ale hydrovag.

jednak to jest okres. Trochę jestem zdziwiona bo ginekolog nie poinformowała mnie,że mogę dostać go wcześniej. Antybiotyk zażyję do końca skoro już jestem w połowie i zobaczę czy będzie poprawa.

Problem intymny

14 lut 2016 - 20:46:05

Te palmienia były widocznie oznaka zblizajacej sie miesiaczki a pani ginekolog to jakis nieuk ze tego nie wiedziała bo od kiedy na brazowe plamienia daje sie antybiotyk , dziwne. Ginekolog nie poinformuje Cie o tym ze mozesz miec wczesniej okres bo tego uczysz sie w szkole, rece czasem mi opadaja jak widze jaka wiedze kobiety posiadaja w tej materi.

Anonim

Problem intymny

14 lut 2016 - 21:50:14

Cytat
agata74
Te palmienia były widocznie oznaka zblizajacej sie miesiaczki a pani ginekolog to jakis nieuk ze tego nie wiedziała bo od kiedy na brazowe plamienia daje sie antybiotyk , dziwne. Ginekolog nie poinformuje Cie o tym ze mozesz miec wczesniej okres bo tego uczysz sie w szkole, rece czasem mi opadaja jak widze jaka wiedze kobiety posiadaja w tej materi.

Początkowo też myślałam,że oznaczają zbliżającą się miesiączkę dopóki nie zaczęły pojawiać się kilka dni po miesiączce, ostatnio praktycznie cały czas miałam założoną wkładkę. Cały czas miałam plamienia. A co do tego,że dostałam wcześniej okres to tak jak pisałam zapewne to skutek brania antybiotyku bo miesiączki mam jak w zegarku i zawsze co do dnia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień singli