Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Prezent na walentynki dla chlopaka

10 lut 2016 - 12:55:56

Dziewczyny liczę na wasze rady! niedługo walentynki, jest chłopak który bardzo mi się podoba, kręcimy trochę ale nie jesteśmy jeszcze parą, to bardziej luźna relacja. Chciałabym mu dać do zrozumienia, że chciałabym czegoś więcej i tak pomyślałam że może coś mu podaruję, tym samym dając mu znak :)
Macie jakiś pomysł na prezent na walentynki dla chlopaka? Chodzi mi o coś drobnego, nie chciałabym też żeby ten prezent wprawił go w zakłopotanie, chciałabym po prostu sprawić mu przyjemność :)

Prezent na walentynki dla chlopaka

10 lut 2016 - 13:17:09

Byłam w podobnej sytuacji. Gdy poznałam obecnego męża znaliśmy się bardzo krótko, ale od razu zaiskrzyło dlatego chciałam mu coś podarować. No i dałam mu torcik taki malutki dla 1 osoby w kształce serduszka z napisem dla Ciebie. Był tak dumny, że zabrał go do pracy i zjadł:) no ale nie dla każdego wszystko. Sama musisz wiedzieć co go kręci, może ma jakieś hobby?

Prezent na walentynki dla chlopaka

10 lut 2016 - 13:55:12

Daj mu kamień z napisem LOVE - teraz na czasie :D :D

Prezent na walentynki dla chlopaka

10 lut 2016 - 14:19:58

A może właśnie jakiś torcik albo muffinka z karteczką na patyczku, czekoladowy telegram?

Prezent na walentynki dla chlopaka

11 lut 2016 - 10:02:30

nie ma zasady co daesz ;) zalezy od mezczyzny i od ciebie ;)

Prezent na walentynki dla chlopaka

11 lut 2016 - 10:42:29

Ja tam nie lubię takich motywów z sercami i dawanie facetowi coś w kształcie serca. To że są Walentynki to nie musisz dawać jakiekolwiek serce. Dla mnie to jest trochę tandetne.
Nigdy nie miałam takich problemów i zazwyczaj mówiłam wprost, że coś bym chciała, bo tak było najprościej ;]

Prezent na walentynki dla chlopaka

11 lut 2016 - 11:16:18

Może jakąś fajną koszulkę ze śmiesznym nadrukiem mu kup. El Polako ma teraz duży wybór koszulek męskich, na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego ;)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent na walentynki dla chlopaka

14 lut 2016 - 16:49:05

Mi się ogromnie podobają na prezent fotoalbumy, sama , gdybym na przykład taki <moderacja, spam> dostała , byłabym naprawdę zachwycona. Wydaje mi się, że na Walentynki to szczególnie fajny pomysł, bo przed skomponowanie takiego albumu z najpiękniejszych zdjęć z naszą drugą połówką, dodanie do tego jakiś miłych komentarzy możemy naprawdę wspaniale okazać, jak ważna jest dla nas ta osoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 19:33 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem intymny