Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 12:33:43

Nie mieszkamy ze soba juz ponad rok. Mamy wspolne 9 letnie dziecko. Wyrzucialm go z domu bo zszedl na zła droge - wpadł w złe towarzystwo , uzaleznił sie od dopalaczy, i hazardu dodatkowo jest alkoholikiem. Teraz niby cos tam ogranął ale nie chce juz byc z nim. Problem w tym że on jakims cudem czyta moje wiadomosci na FB , zmienialam juz kilkakrotnie haslo do FB i na poczte , dostep do przegladarek innych niz moja w komputerze i na tabelcie jest zabezpieczona haslem. Skad wiem ze czyta bo dostaje od niego smsy ,że wie że mam odruch wymiotny jak na niego patrze a pisalam z kims o tym na Fb i inne tresci na jego temat. Wie takze jakich mam adoratorów netowych i ciagle zaznacza że pisząc z znajomymi płci męskiej na fb doprawiam mu rogi..... Ma ktos pomysł o co tu chodzi?

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 12:43:37

moze ktos z Twojego najblizszego otoczenia ma z nim bliski kontakt i po prostu mu to wszystko opowiada?

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 13:11:51

ja bym usunęła fb. skoro wszystkie hasła pozmieniałaś a on dalej je dostaje. może w ustawieniach zmienił ci coś że wszystko na jego numer telefonu przychodzi.

Anonim

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 13:14:39

Raczej nie bo nikomu sie z tego nie spowiadam.

Cytat
em_ka90
ja bym usunęła fb. skoro wszystkie hasła pozmieniałaś a on dalej je dostaje. może w ustawieniach zmienił ci coś że wszystko na jego numer telefonu przychodzi.

Musze dojść do tego , czuje sie osaczona ale fb nie bede likwidować bo mi szkoda mam juz kilka ładnych lat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-07 13:18 przez Anonim.

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 13:26:44

Cytat

Raczej nie bo nikomu sie z tego nie spowiadam.

Cytat
em_ka90
ja bym usunęła fb. skoro wszystkie hasła pozmieniałaś a on dalej je dostaje. może w ustawieniach zmienił ci coś że wszystko na jego numer telefonu przychodzi.

Musze dojść do tego , czuje sie osaczona ale fb nie bede likwidować bo mi szkoda mam juz kilka ładnych lat.
dla każdego są inne priorytety ;) ja bym wolała nie być śledzona jak to człowiek uzależniony, na złą drogę zszedł to skąd wiesz na co go stać?
dlatego wolałabym skasować fb niż czuć się śledzona

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 14:02:14

a może ma jakiś program hakerski dzięki któremu może śledzić Twoje ruchy na kompie / w sieci i dlatego włamuje Ci się na fb lub inne Twoje konta. Bo myślę że tak się da.

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 14:49:25

jeśli ci to przeszkadza to zgłos to na policje stalking jest karany wiec za miast czekac az cie osaczy tak ze bedziesz sie bac własnego cienia zacznij działac

Były czyta moje wiadomosci na FB

07 sty 2016 - 19:20:00

Ja myślę, że na bank masz na kompie coś w rodzaju KeyLoggera... Takim program śledzi jakby "ruch klawiatury", czyli wszystko co wpisujesz: wiadomości, hasła, loginy, frazy w przeglądarkę, to ustrojstwo wysyła też co jakiś czas zrzuty ekranu na skrzynkę mailową hakera itp.

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 07:53:14

Tak to jest jak się wszystko opisuje na necie ,kiedy ide do kibla kiedy mam odruch wymiotny itd. itd.Puzniej jesteśmy zdziwieni ze wszyscy wiedzą o każdej minucie mojego zycia.Kiedy wstaje kiedy ide do kibla kiedy do pracy ,co kupiłam ,co mam itd. itd.masakra.Czy naprawdę nie można życ bez opisywania swojego prywatnego zycia?

Jak ma dobry program hakerski to wejdzie ci wszędzie.Może skoncz z tym opisywaniem wszystkiego i nie opisuj prywatnych spraw na necie tylko w inny sposób bardziej tradycyjny np. smsy rozmowy.Albo zgłos go na policje .A na necie nie opisuj wszystkiego bo to na zawsze już w necie pozostanie.

A może to ta osoba mu się spowiada z którą piszesz na fb.Tak czy tak nie opisuj wszystkiego na fb bo tak naprawdę to co wpiszesz na necie to już nigdy nie będzie twoja prywatna sprawa, na zawsze to zostanie i praktycznie każdy haker może wejść wszędzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 07:59 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 09:42:25

Zrezygnuj w ogóle z kontaktowania się z kimkolwiek poprzez fb czy inny komunikator internetowy.Przeinstaluj system w komputerze - poproś o pomoc kogoś kto się na tym zna. Być może faktycznie masz coś zainstalowanego na kompie. Poproś też administratora o zmianę hasła do sieci.

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 10:06:32

W pełni popieram wypowiedź justa_str i nie ma co się na ten temat rozpisywać.

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 11:18:47

pooglądajcie sobie to może to coś komus uświadomi

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 11:58:11

pewnie masz zainstalowanego szpiega , ja tak miałam ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 11:58 przez Honey889.

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 17:14:46

usun tego fb.i inne konta.poszukaj na kompie szpiega.ja bym tak zrobila dla swietego spokoju

Były czyta moje wiadomosci na FB

08 sty 2016 - 17:26:21

a jak sprawdzić na kompie czy ma sie coś takiego jak szpieg zainstalowany?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szorty na impreze