Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Narkotyki

25 lis 2015 - 20:17:03

Hej, mam problem i nie mam pojęcia jaka decyzję podjąć...
Otoz wiem ze kumple mojego chłopaka (ehh) handlują /biorą /ćpaja mefedron. Wiem, że to nie nielegalne juz teraz w Polsce bo jest to dopalacz, a swojego czasu był legalny. Wiem też, że mój chłopak coś kombinuje, chce to znowu wziąć. To że od niego odejdę to pewne, ale tez chcę iść jutro na policje i złożyć anonimowe doniesienie, gdyż wiem gdzie z tym przesiadują i policja bardzo szybko ich znajdzie. Chce położyć juz temu kres, bo doprowadza mnie to do szału. Jak myślicie? Taki mały akt zemsty.... Nie obchodzi mnie co się z nimi stanie, bo ich nienawidzę. Może wkoncu przejrza na oczy... Help.

Narkotyki

25 lis 2015 - 20:57:24

popieram

Narkotyki

25 lis 2015 - 21:08:24

Frajerka, sprzedawczyk, KONFIDENT z Ciebie !!

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:10:38

popieram :)

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:15:09

Z taką motywacją donosić na dilerów to trochę żenada, ale zrobisz jak zechcesz ;)

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:32:33

Jaki konfident??? Właśnie bardzo dobrze robi!!!

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:36:10

Cytat
mikaa84
Frajerka, sprzedawczyk, KONFIDENT z Ciebie !!
Autorko wątku, intencje miałaś dobre, a wyszłaś na...

Sadzę,że źle się wyraziłaś, bo na pewno myślałaś o próbie ukrócenia tego procederu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 22:38 przez PaniGami.

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:38:14

Jesteś żałosna, wróci to do ciebie jak wszystko zresztą... Jak ci chłopak nie pasuje to z nim zerwij. A to że są debilami i biorą to gówno - ich życie ich sprawa.

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:38:17

obojętnie jaka motywacja w sumie, bo działanie słuszne. nie słyszałyście ilu ludzi się przekręciło od tych dopalaczy?
ja bym się jedynie martwiła czy nie domyślą się, że to Ty i nie będziesz miała potem problemów.

Cytat
amazingkrk
A to że są debilami i biorą to gówno - ich życie ich sprawa.

Jeśli są/planują być dilerami to już nie do końca tylko ich sprawa, a przede wszystkim nie tylko ich życie. Ale każdy się martwi tylko o siebie, nie?
Mam wrażenie, że takie komentarze piszą tylko osoby, które albo biorą dragi albo mają znajomych dilerów, lol.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 22:45 przez meitar.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:42:27

Cytat
meitar
obojętnie jaka motywacja w sumie, bo działanie słuszne.

Bardzo dobrze powiedziane. Trzeba to cholerstwo tępić.

Cytat
meitar
Mam wrażenie, że takie komentarze piszą tylko osoby, które albo biorą dragi albo mają znajomych dilerów, lol.

Albo mają to totalnie w tyłku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 22:44 przez malmie.

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:46:59

Cytat
meitar
obojętnie jaka motywacja w sumie, bo działanie słuszne. nie słyszałyście ilu ludzi się przekręciło od tych dopalaczy?
ja bym się jedynie martwiła czy nie domyślą się, że to Ty i nie będziesz miała potem problemów.

Cytat
amazingkrk
A to że są debilami i biorą to gówno - ich życie ich sprawa.

Jeśli są/planują być dilerami to już nie do końca tylko ich sprawa. Ale każdy się martwi tylko o siebie, nie?
Mam wrażenie, że takie komentarze piszą tylko osoby, które albo biorą dragi albo mają znajomych dilerów, lol.
. Najwidoczniej są debile którzy będą kupować i brać to, koło się zamyka haha

Narkotyki

25 lis 2015 - 22:51:41

Cytat
amazingkrk
Najwidoczniej są debile którzy będą kupować i brać to, koło się zamyka haha

Albo młodzież, czy jeszcze dzieci, które spróbują poczęstowane od starszych kolegów. Ktoś, kto weźmie dla towarzystwa na imprezie i się przekręci. I co w tym śmiesznego?

Chociaż sama pewnie jesteś dzieciak albo znieczulica Cię dopadła, więc pewnie kolejna odpowiedź będzie równie "głęboka". Trzymaj się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 22:53 przez meitar.

Narkotyki

26 lis 2015 - 07:13:45

Rozumiem dobrze Twój gniew ,ale doniesienie nie przyniesie rzadnego skutku.Twój chłopak gdyby nie chciał to by nie zażywał.Gdyby Ci na nim zależało próbowałabyś mu pomóc w inny sposób ,a nie pogrążała go jeszcze bardziej.Jemu natomiast jeśli będzie zależeć na Tobie ,będzie przynajmniej próbował skończyć z tym.Jeśli nie da rady namów go na wizytę w poradni których teraz nie brakuje.Odciągaj go od towarzystwa ,które zażywa.Napewno wiesz co lubi robić, czym się interesuje.Namów go na rozwijanie pasji i chwal go jeśli coś dobrze zrobi.Jeśli natomiast już nie chcesz zz nim być porozmawiaj z nim o tym ,powiedz mu dlaczego i zostań jego pyjaciółką ,a nie wrogiem,to może pogrążyć go jeszcze bardziej.Chyba ,że hcesz go zniszczyć,mi więcej satysfakcji przyniosłoby gdybym mu pomogła nawet gdyby m z nim nie była.Przemyśl to,tu większość Cię zeszkaluje za Twoją wypowiedż i mają trochę racji.Bądż człowiekiem ,a nie potworem bez uczuć.

Narkotyki

26 lis 2015 - 08:46:07

A ja uwazam że dobrze robisz! Byc moze chociaz jedna osobe uchronisz od wziecia tego swinstwa bo nie beda dilować.

Popieram Cię, motywacja nie jest ważna. Akt jest sam w sobie słuszny.
Proszę idz na policję z tym !! Trzymam kciuki :)

Narkotyki

26 lis 2015 - 09:18:06

Cytat
himena5
Rozumiem dobrze Twój gniew ,ale doniesienie nie przyniesie rzadnego skutku.Twój chłopak gdyby nie chciał to by nie zażywał.Gdyby Ci na nim zależało próbowałabyś mu pomóc w inny sposób ,a nie pogrążała go jeszcze bardziej.Jemu natomiast jeśli będzie zależeć na Tobie ,będzie przynajmniej próbował skończyć z tym.Jeśli nie da rady namów go na wizytę w poradni których teraz nie brakuje.Odciągaj go od towarzystwa ,które zażywa.Napewno wiesz co lubi robić, czym się interesuje.Namów go na rozwijanie pasji i chwal go jeśli coś dobrze zrobi.Jeśli natomiast już nie chcesz zz nim być porozmawiaj z nim o tym ,powiedz mu dlaczego i zostań jego pyjaciółką ,a nie wrogiem,to może pogrążyć go jeszcze bardziej.Chyba ,że hcesz go zniszczyć,mi więcej satysfakcji przyniosłoby gdybym mu pomogła nawet gdyby m z nim nie była.Przemyśl to,tu większość Cię zeszkaluje za Twoją wypowiedż i mają trochę racji.Bądż człowiekiem ,a nie potworem bez uczuć.
Mylisz się i to bardzo jeśli chodzi o osoby uzależnione.Tolerowanie tego, proby rozmowy, zostanie przyjaciólką itd. itd. to tak naprawdę wyrządzasz mu krzywdę .Bo tak naprawdę nic to nie pomoże ,myślisz ze rozmowa dziewczyny z chłopakiem którego zna pare miesięcy a który cpa długo że to cos da?Do tego trzeba psychologow ludzi specjalizujących się w tym .Takich ludzi ćpających , dla ich dobra trzeba postawić przed faktem dokonanym ,muszą siegnąc dna by moc się z niego odbic.Z twoim podejściem ,mimo dobrych chęci sprawisz że chłopak bez skrupułów będzie brał dalej .Zgłoszenie tego wszystkiego to jedyna pomoc jaką można dać temu chłopakowi, dla jego dobra.Jesli myślisz ze to tak da się kogos namowic na leczenie ,to sie mylisz to jest tylko przedłużanie jego choroby.Obiecywania powroty do tego i tak to się ciągnie.To co piszesz to swiadczy tylko otym ze nie zdajesz sobie sprawy jak wielka jest siła uzależnienia.

Nawet jeśli to tylko jego koledzy sa uzależnieni to w ten sposób możesz pomoc im zgłąszając to.Może ktorys z nich może do ktoregos z nich fdotrze ze popełnia przestępstwo i zmudszony do leczenia do rozmwoy ze specjalistami może zmienić podejście do zycia i chcieć wyjść z tego.

Jeśli chodzi i samo ukrocenie tego procederu przez konkretne osoby ,to jak najbardziej jest to włąsciwe zarówno dla dobra innych ludzi jak i samych zainteresowanych.Może do ktoregos w końcu dotrze że źle robi.A przy okazji może mniej dzieciakow w szkole kupi narktoyki bo nie będą miały od kogo.

Cytat
malmie
Cytat
meitar
obojętnie jaka motywacja w sumie, bo działanie słuszne.

Bardzo dobrze powiedziane. Trzeba to cholerstwo tępić.

Cytat
meitar
Mam wrażenie, że takie komentarze piszą tylko osoby, które albo biorą dragi albo mają znajomych dilerów, lol.

Albo mają to totalnie w tyłku.
Te osoby maja lub będą miały dzieci w wieku szkolnym i będą się modliły o to żeby ich dziecko nie trafiło na dilera, który będzie mu wciskał narkotyki, od którego będzie mogło kupic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-26 09:46 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szfagierka wykorzystuje swoja mame,Zwrocic uwage czy olac?