Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

35 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Nowy chłopak a porwanie

16 wrz 2015 - 17:34:46

Poznałam miesiąc temu przez internet chłopaka. Nie mieszka w mojej miejscowości więc specjalnie przyjechał tyDzien temu żeby się ze mna spotkać. Wydaje się być całkiem ok, ale jest jedno ale.. W rozmowie wyszło że chciałabym pochodzić po górach ale nie mam z kim, on napisał że też by z chęcią pochodził ale brak chętnych i może pojechalibyśmy razem.. Przed jego przyjazdem nie chciałam, wiadomo obcy facet, obce miejsce, nie wiadomo kto by przyjechał. Po jednym spotkaniu uznałam że ok, możemy jechac na dwa dni, zarezerwował domek, mamy mieć 2 osobne łózka- bo taki był mój warunek. Wyjazd jest jutro, spotykamy się na miejscu ale nagle dopadły mnie wątpliwości czy dobrze robię.. Sprawdziłam adres pod którym ma być ten domek, dzwoniłam na infolinie bo nie mają ogłoszenia w internecie- Pan sprawdził i faktycznie pod tym adresem są domki do wynajęcia. Zastanawiam sie czy tam nie zadzwonić i nie zapytać czy on napewno coś zarezerwował.. Tylko nie wiem czy mi podadzą takie informacje, pewnie nie.. Jak byście to sprawdziły? Chce miec chociaż 90% pewności że jest wszystko ok...

Nowy chłopak a porwanie

16 wrz 2015 - 17:39:04

Spróbuj zadzwonić i zapytać o szczegóły rezerwacji na dane nazwisko bo np. masz prośbę, żeby w pokoju były dwa łóżka i myślę ze jak podasz nazwisko to powinnaś otrzymać informację.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy chłopak a porwanie

16 wrz 2015 - 17:40:50

Napisz chociaż miejsce, to może któraś z szafowiczek jest po sąsiedzku i będzie mogła pomóc :)

Nowy chłopak a porwanie

16 wrz 2015 - 17:47:05

nie boisz się jechać w sumie z obcym facetem w góry?

Nowy chłopak a porwanie

16 wrz 2015 - 22:21:14

Nie pojechałabym, nie ma takiej opcji o.O

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 08:34:21

Nie uważasz że to za wcześnie? Spać pod jednym dachem z obcym chłopem??
Ja bym nie pojechala.
Ale zadzwon i zapytaj. Znasz dane tego chłopaka?

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 10:23:56

Ja bym nie pojechała, trochę za wcześnie jak dla mnie. Prawie w ogóle się nie znacie. Jeżeli się zdecydujesz to powiedz rodzicom albo komuś bliskiemu gdzie jedziesz adres i jakieś dane kontaktowe do tego miejsca.

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 11:16:46

Cytat
19BaMbOoChA90
Nie pojechałabym, nie ma takiej opcji o.O

To oczywista sprawa! Ja, też NIE!

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 14:34:44

W życiu bym się nie zgodziła. Zdecydowanie zbyt krótka znajomość

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 20:50:22

Na twoim miejscu nigdzie bym się nie ruszyła , trzeba najpierw poznać drugą osobę i jej zaufać . Np ja za nim wg zaczęłam być z moim chłopakiem minęły 6 miesiące , i dalej miałam wątpliwości czy na prawdę on jest taki w porządku i już jesteśmy 3 lata i wiem ze można na nim polegać zawsze . Wiec zastanów się co ty robisz , żeby nie było potem za późno .

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

Nowy chłopak a porwanie

17 wrz 2015 - 21:13:12

Nawet jeśli zarezerwował te domki to co? Jaką masz gwarancję, że Ci krzywdy nie zrobi? Nie będzie napastliwy? Ja bym się na taki lekkomyślny spontan nie zdecydowała.

Anonim

Nowy chłopak a porwanie

18 wrz 2015 - 21:20:21

Temat można zamknąć, byłam, wróciłam cała i zdrowa a facet okazał sie mega w porządku :) I nie żałuje że pojechałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca mgr- transplantacja