Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

mój facet zmienia się w kobietę?

25 sie 2015 - 12:10:34

dziewczyny jestem załamana :( ostatnio znalazłam u mojego faceta damskie ciuszki- bielizna nocna, jakieś seksowne koszulki. Najpierw pomyślałam, że to prezent dla mnie, jednak nic nie dostałam- zaczęłam podejrzewać, że mnie zdradza.
W końcu nie wytrzymałam- zapytałam, ale to, co mi powiedział kompletnie mnie zaskoczyło i rozwaliło...
okazało się, że mój facet czasami przymierza damską bieliznę... podobno go to podnieca. Jestem w totalnym szoku, nie wiem co mam myśleć, on tłumaczy mi, że mnie kocha a to jest silniejsze od niego, już sama nie wiem, jak sobie z tym poradzić...co ja mam teraz zrobić? ??

mój facet zmienia się w kobietę?

25 sie 2015 - 12:12:59

To zaoszczędzicie na bieliżnie:D.
Atak całkiem serio nie łatwa sytuacja...;/. Szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobiła z tym fantem. Jakiś psycholog, seksuolog? Facet najwyraźniej ma problem.

mój facet zmienia się w kobietę?

25 sie 2015 - 12:13:09

Pewnie Cię zdradza, a to że dla niego to tylko taka ściema :P

Anonim

mój facet zmienia się w kobietę?

25 sie 2015 - 12:14:44

@lil0 no właśnie pomyślałam o jakiejś wizycie u specjalisty ale chwilowo nie wiem jak w ogóle poruszyć ten temat. Chwilowo się nie widujemy, poprosiłam, żeby dał mi czas na przemyślenie tego i poukładanie w głowie :(
jestem całkiem rozbita, chyba wolałabym, żeby mnie zdradził niż coś takiego...

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 07:27:13

To ten sam facet który zdradza cie z przyjaciółką ,o czym załozyłąs wątek?Poznaje twój styl pisania.więc nie pis ze to nie ty.
Cos dziwnie dużo masz tych problemów ,facet cie zdradza z przyjaciólką na dodatek lubi ubierać dakską bieliznę.Co za facet:)
Jakie masz jeszcze problemy napisz coś ciekawego :)
Co do damskiej bielizny to cóż są tacy mężczyzni którzy to lubią :) Mnie to absolutnie nie przeszkadza .

Cytat

@lil0 no właśnie pomyślałam o jakiejś wizycie u specjalisty ale chwilowo nie wiem jak w ogóle poruszyć ten temat. Chwilowo się nie widujemy, poprosiłam, żeby dał mi czas na przemyślenie tego i poukładanie w głowie :(
jestem całkiem rozbita, chyba wolałabym, żeby mnie zdradził niż coś takiego...
No przecież zdradził cię z przyjaciółką:) :) O czym zakłądałąs wątek PODWOJNIE ZDRADZONA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 07:29 przez filipekkrol.

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 08:16:23

Haha, chyba nie chciałabym zobaczyć swojego faceta w damskich fatałaszkach. Może nie posłałabym do go diabła, ale na pewno czułabym się dziwnie :o Szczególnie w sytuacji, gdyby w tej bieliźnie wyglądał lepiej niż ja :D

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 15:56:26

i co tam autorko z tym twoim facetem?:)

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 21:23:01

Niestety są takie "zboczenia" facetow.. poczytaj o tym.
Wcale Cie nie zdradza a to akurat moze byc silniejsze od niego :(

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 22:08:35

Cytat
filipekkrol
To ten sam facet który zdradza cie z przyjaciółką ,o czym załozyłąs wątek?Poznaje twój styl pisania.....
filipekkrol, wątki zakłada facet od zaspermionej, niedopranej kurtki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 22:16 przez PaniGami.

mój facet zmienia się w kobietę?

26 sie 2015 - 22:51:28

heh, moj chlopak ma tp samo tylko ze sie prze de mna z tym nie ukrywa. To fetysz. Nic groźnego;p

Anonim

mój facet zmienia się w kobietę?

27 sie 2015 - 09:17:40

@MinnieR dokładnie tak samo mi powiedział. Dziewczyny nie wiem co teraz będzie, dla mnie to szok, nie spodziewałam się czegoś takiego, zupełnie nie wiem co mam zrobić. Kocham go ale nie wiem, czy jego "fetysz" jest dla mnie do przeskoczenia, póki co nie umiem tego zaakceptować, poprosiłam o czas na przemyślenie sprawy :(

@ddddb zakłada przy Tobie damską bieliznę i inne fatałaszki? :o powiedział Ci o swoich upodobaniach od razu czy też przypadkiem się wydało?

mój facet zmienia się w kobietę?

27 sie 2015 - 12:49:58

Powiedzial prawie odrazu, i faktycznie lubi zakładać przy mnie damskie rzeczy, ale nie robi tego czesto

mój facet zmienia się w kobietę?

16 sty 2016 - 18:50:44

Zaraz tam "zdradza". Rodzaj fetyszu, moim zdaniem, i to do pewnego stopnia normalne.
Coś jak podniecanie się zapachem okreslonych perfum, albo własnie bielizną.
Gdyby zdradzał Autorkę, to po co sam przymierzałby damskie szmatki?..

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

mój facet zmienia się w kobietę?

23 kwi 2016 - 15:36:25

Jeśli Was to w jakiś sposób martwi, zawsze można skonsultować to ze specjalistą. Uważam, że dociekanie na własną rękę często się nie sprawdza, niestety nie mamy w pewnych dziedzinach takich kompetencji, jak fachowcy. Jeżeli chodzi o Warszawę, to na pewno godnych polecenia specjalistów można znaleźć w tej klinice: <moderacja, spam> Poradnia jest czynna 7 dni w tygodniu i mają tam naprawdę doświadczoną kadrę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 19:32 przez moderator.

mój facet zmienia się w kobietę?

23 kwi 2016 - 15:47:59

Ja bym nie mogła czegoś takiego tolerować, facet to facet a nie pizduś w damskich łaszkach. Wkurza mnie to, że faceci dziwaczeją. Jak dla mnie to sprawa do poważnej dyskusji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podwójnie zdradzona