Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Czy dobrze robię?

05 sie 2015 - 12:38:30

Dziewczyny mam życiowy dylemat, nie wiem, czy potrzebuję rady czy bardziej wygadać się ale...
od jakiegoś miesiąca mam "romans". Wcześniej byłam bardzo długo w związku, po ponad roku zainteresowałam się kimś. Jest młodszy o ponad 2 lata, trochę nieogarnięty życiowo i... niestety lubi palić trawę :/ nie planuję na chwilę obecną poważnego związku bo po pierwsze- mam dość związków i rozczarowań a po drugie wiem, że obecny "luby" nie nadaje się do poważniejszych relacji.
Tylko, że spędzamy razem czas, on mówi miłe rzeczy, jest fajnie. Wszyscy mnie przed nim ostrzegają, mówiąc, że robię źle, że będę cierpieć, że on nie umie być wierny itd. Sama nie wiem co o tym myśleć- powinnam to uciąć?

Czy dobrze robię?

05 sie 2015 - 12:59:19

Ja bym nie ucinała. Nie potrafie żyć w pojedynke i nie angażowałabym się uczuciowo, natomiast korzystała ze znajomości. Po co rezygnować z czegoś co sprawia Ci przyjemność i "jest fajnie". Ale traktuj to jak luźną znajomość. Obyś tylko nie przeoczyła tego jedynego;)

Czy dobrze robię?

05 sie 2015 - 13:26:12

Tylko jak tu się nie angażować emocjonalnie:). Jeśli tak się da to korzystaj, ale ja bałabym się, że w którymś momencie dla mnie przestanie to być tylko romans:).

Czy dobrze robię?

05 sie 2015 - 13:31:10

Zgadzam się z @olalalalala - nie ucinaj znajomości, ALE uważaj i nie angażuj się uczuciowo, żebyś się nie zawiodła.
Tym bardziej, że jak sama piszesz, Twój "wybranek nie nadaje się do poważniejszych relacji :)

Czy dobrze robię?

05 sie 2015 - 14:05:37

Hmm, ja pewnie też bym Ci doradziła, żebyś sobie romansowała z tym koleżką dalej, ale nie zrobię tego ze względu na "on nie umie być wierny". Jeśli wszyscy wiedzą, że jest łatwy i zdradza swoje partnerki, to po prostu bym się bała, że mnie czymś zarazi lekarz Wiem, że w związku nigdy nie można być na 100% pewnym drugiej osoby, no ale jednak można zakładać większe lub mniejsze prawdopodobieństwo, a tutaj raczej jest bardzo duże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kredyt w anglii, a zobowiazania w polsce