Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać czy da się poznać na czacie lub portalach randkowych poznać kogoś naprawdę fajnego, kogoś z kim można ułożyć sobie życie?

Nie bardzo mam gdzie poznawać ludzi bądź też mężczyzn drogą tradycyjną, ale boję się, że osoby na takich portalach mają bardzo wyidealizowane zdanie o "tej drugiej" osobie za monitorem.
Co myślicie?
Znacie jakieś takie przypadki ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 13:02 przez moderator.

....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 15:05 przez Judaa21.

Ile ludzi tyle doświadczeń i opinii.. ja właśnie tak poznałam mojego chłopaka, niedługo będzie nasza 3 rocznica związku i razem zamieszkamy, lepiej być nie może :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 13:12 przez Aleksandra_Alicja.

Czy da się? Pewnie, że się da. ;) Może niekoniecznie na portalach randkowych czy czatach, gdzie większość facetów to żonaci napaleńcy szukający sobie odskoczni od codzienności. Spróbuj się zarejestrować np. na forum zrzeszającym osoby o tej samej pasji. :) Ja w ten sposób poznałam swojego lubego. ;)

Anonim

Niby wszyscy jakoś łączą się w pary, ale mam wrażenie, że jak człowiek zaczyna pracować a w środowisku pracy nie ma singli do poznania to graniczy to wręcz z niemożliwością...

Da się ;) W internecie poznałam swojego narzeczonego, jesteśmy razem 4 lata i niebawem zamieszkamy razem :)

Anonim

A jak mogę spytać gdzie się poznaliście?

ja poznałam 3 swoich chłopaków przez internet (czaty, IRC) a swojego męża przez gg (było to 10 lat temu) :) szukałam w ten sposób tylko dlatego, że łatwiej było mi nawiązać w ten sposób kontakt damsko - męski, po prostu byłam nieśmiała, trochę zakompleksiona i nie umiałam zagadywać facetów, aby z nimi w normalny realny sposób poflirtować :) nie żałuję, ale wiadomo, że zarówno w tzw. "realu" jak i w internecie są napaleńcy oraz kłamcy, którzy zmyślą każdą historię by poderwać dziewczynę. Dlatego trzeba też być ostrożną. A tak jak pisze Onyksowa można poszukać też na jakiś forach czy stronach hobbystycznych .. bo internet jest wielki :)

A mi się wydaje, że to nie ma znaczenia gdzieś jego poznasz. Równie dobrze, ktoś Ciebie może oszukać nawet jak Ciebie zaczepi na ulicy.
Jedynie musisz uważać czego szukają. No zauważyłam, że coraz więcej jest facetów chcących tylko seksu. A przynajmniej ja mam takiej pecha.

Anonim

no właśnie mi nie zależy na seksie tylko i wyłącznie. Chcę związku, partnerstwa, przyjaźni.
Poznałam szczęście bycia z przyjacielem i wiem że to najlepsze co może człowieka spotkać.

Cytat
Judaa21
z własnego doświadczenia powiem że NIE!!!! pełno oszustów, kłamców, naciągaczy.... :/ po 1,5 roku od rozstania z moim byłym chłopakiem (byłam z nim przez 7 miesięcy)zadzwoniła do mnie kobieta która powiedziała że jest żoną mojego byłego, a przecież jak mówił on żony nie miał...
Po swoich doświadczeniach jestem stanowczo przeciwna związkom "internetowym" bo tak na prawdę nie wiadomo kto jest po drugiej stronie.

A jakie znaczenie w Twojej sytuacji miało to, ze poznałaś faceta przez internet? Równie dobrze taki poznany w klubie czy na ulicy mógł Cię oszukać w identyczny sposób.

Autorko, oczywiście, że można. Trzeba czasami od razu jasno określić swoje priorytety - zaznacz np., że nie szukasz przygody, tylko znajomości zupełnie innego typu. Jeżeli facet w pierwszych zdaniach od razu pyta o wymiary (co się niestety często zdarza), wzrost itp. to można podejrzewać, że szuka koleżanki do zabawy, a nie kobiety na życie. Mam wielu znajomych poznanych w ten sposób i są to fajni ludzie, także nie przekreślaj internetu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 15:11 przez mucho_morek.

Anonim

Najgorsze jest to, że ja nie lubię być sama. Oczywiście w musowej sytuacji poradzę sobie, mam dwie ręce do pracy i umiem zając sobie czas, ale nie lubię tego i nie chcę tego..

Bardzo często jest tak, że jak porzucasz swoje poszukiwania to w najmniej oczekiwanym momencie ktoś się pojawia, ale prawda też jest taka, że jeśli nic nie zrobisz to możesz czekać wiele lat. Ja poznałam mojego chłopaka na czacie o dziwo, bo zdarza się że siedzą tam nie tylko debile czy faceci chcący się zabawić z laską, ale i tacy którzy zwyczajnie zmęczeni codziennością, chcą z kimś pogadać, zawrzeć nową znajomość.
Lepszej osoby w realu, za pośrednictwem znajomych czy na imprezach bym nie znalazła, lecz tak jak mówią dziewczyny ile osób tyle doświadczeń. Spróbuj sama, lecz na portale randkowe raczej się nie nastawiaj:)

Ja poznałam co prawda przez telefon przez smsy ale w sumie bardzo podobna sytuacja.Zaczęłam smsować poprzez portal szukam przyjaciół itd. i w ten sposób się poznaliśmy.Napisałysmy z kolezanką dla jaj do chłopakow i tyle:) Od słowa do słowa przyjechał do mnie po miesiącu po trzech już zamieszkaliśmy razem.Teraz jest moim męzem mamy dwie corki i jestem bardzo szczesliwa:)

Moja koleżanka poznała swojego obecnego chłopaka poprzez czat:) są bardzo szczęśliwi. Podjęła ważną decyzję w życiu i wyprowadziła się do niego do Francji. Emanuje od niej szczęście także jak najbardziej można poznać miłość swojego życia przez internet:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 18:18 przez Agnieszka_26.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cycki