Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Super 5te urodziny dziecka

20 sty 2017 - 08:27:23

Cześć, mam jeszcze miesiąc na stworzenie najfajniejszych urodzin dla mojego synka. W sumie nie wiem jaki motyw wybrać, bo moje dziecko nie interesuje się czymś szczególnym. Może inne mamy pomóżcie mi powiedzieć czym wasze dzieci się interesują. Chcę, żeby koledzy mojego synka z przedszkola byli zadowoleni, wtedy mój synek jest też szczęśliwy. Mam już kilka rzeczy na oku z http://www.partykiosk.pl/ Tylko proszę powiedzcie, jakie bajki teraz są w modzie, co mam jeszcze kupić? Kiedyś wiem, że cars było modne, ale nie wiem co teraz?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Super 5te urodziny dziecka

22 sty 2017 - 13:30:48

Jeśli o mnie chodzi to zamiast kupować gotowych bohaterów bajek zrobiłabym kolorowy pociąg z kartonu taki w kolorach klocków (czerwony niebieski żółty), w wagonikach umieściłabym słodycze czy co tam planujesz podać i w tych samych kolorach talerzyki i kubeczki, to bardziej przyciągnie uwagę niż te oklepane bajki, w zeszłym roku u córki dominowały kropeczki i każde dziecko (było ich 17) zwróciło uwagę że nie ma księżniczek tylko kropki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Super 5te urodziny dziecka

22 gru 2019 - 16:49:13

Mi się wydaje, że jak najbardziej są dalej modne. Wybór należy jednak do Ciebie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobic...