Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wózek - pomoc w kolorze

05 sty 2017 - 18:22:34

Witam Szafiarki, chciałabym Was się poradzić, szukam wózka dla chłopczyka, najlepiej używanego, a ponieważ mieszkam w mieście w którym jest ich mały wybór, a na nowy po prostu szkoda nam pieniążków, zastanawiam się nad takim, znalazłam go w komisie i jest w super stanie, ale chciałabym się Was poradzić o kolor, pani sprzedająca sugeruje że jest on typowo dziewczęcy, ale czy na pewno? Ja mam mieszane uczucia, a co Wy o nim myślicie? Zostało nam 2 miesiące i boję się że nie zdecyduję się na żaden i po prostu zostanę z niczym :)



Wózek - pomoc w kolorze

06 sty 2017 - 17:17:15

Jak dla mnie bardzo fajny,w świetnym stanie i kolory są jak najbardziej uniwersalne.
Chłopcom przypisuje się niebieski,a dziewczynkom różowy,a więc...kolor jest właściwy.Raczej skupiłabym się na funkcjonalności.
Przyczepiłabym kilka ozdóbek w kolorze stosownym do płci,czerwoną kokardkę i po zabawie.
Nie widzę problemu.tak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-06 17:19 przez czarownicaao.

Wózek - pomoc w kolorze

06 sty 2017 - 17:25:02

pasuje;) według mnie kolor uniwersalny;)

Wózek - pomoc w kolorze

06 sty 2017 - 17:57:45

wózek bardzo ładny , a kolor to uniseks koła tez fajne bo duze wiec dobrze sie bedzie jezdzic po wertepach, kosz pod wózkiem tez spory wiec zakupu sie zmieszcza. Ja ze swojego doswiaczenia powiem ze jasne obicie wózkowe troche bardziej sie brudzi ale przy praniu nie zmienia koloru ja miałam bezowy wózek i jak go sprzedawałam to kupujacy byli zdziwieni stanem bo wygladał na nieuzywany.

Wózek - pomoc w kolorze

06 sty 2017 - 19:42:03

Dzięki dziewczyny za opinię, też tak uważam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamy w potrzebie !