Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 02:50:05

Witam
Chciałam zapytać jak to jest z tą szafką, od roku próbowałam sprzedać rzeczy dziecięce po 1 złoty w bardzo dobrym stanie i nikt nie był zainteresowany. Rzeczy są bardzo ładne, a cena śmiech na sali. Wystawiam ubranka na innych portalach i jest duże wzięcie a tu nawet nikt o nic nie zapytał. Zauważyłam że niektóre osoby mają ogromną ilość sprzedanych rzeczy a inne mają taką samą sytuację jak ja. Pytam więc was czy czujecie to samo co ja, że ten portal jest tylko dla zamkniętej grupy osób?
Jakie są wasze poglądy na ten temat?
Ja kończę na razie przygodę z szafką, szkoda czasu na logowanie się tutaj.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 10:10:38

mam to samo, więc rzadko tu zaglądam ;)

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 13:34:44

Nie Ty jedna, witam w rodzinie :)

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 13:52:40

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. To może ktoś wypowie się od tej drugiej strony,jak coś sprzedać na szafce. Ja próbowałam konto 2 miesiące i może kilka osób przez ten czas zobaczyła co sprzedaję.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 13:57:52

mam tu konto długo ale faktycznie sprzedaż na szafie jak i szafce woogóle nie idzie idea nic się tutaj nie sprzedaje zły
faktycznie dobrze koleżanka zauważyła że jest tutaj kręg osób które sprzedają w zamkniętej grupce osób tak
Zauważyłam że jak ktoś coś kupi to nikt nie wystawia komentarzy!O co chodzi czy to jest jakiś interes z komentarzami? ??

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 15:31:00

To samo zauwazylam, założyłam konto na szafce bo chciałam sie pozbyć ciuszkow synka ale nikt nawet na nie nie zerknął. A z tymi komentarzami to tez przesada. Administracja powinna wysyłać upomnienia do użytkowników którzy nie wystawiają zwrotnych komentarzy, bo moim zdaniem to bardzo wazne bo im wiecej pozytywnych konentarzy tym zwiększa sie nasza wierzytelność i osoby chętniej u nas kupują, a mimo to nieraz prosze sie o wystawienie komentarzy. Administracjo zrób cos z tym! Mam pomysł odnośnie komentarzy.

Cytat
kukingaku
Witam
Chciałam zapytać jak to jest z tą szafką, od roku próbowałam sprzedać rzeczy dziecięce po 1 złoty w bardzo dobrym stanie i nikt nie był zainteresowany. Rzeczy są bardzo ładne, a cena śmiech na sali. Wystawiam ubranka na innych portalach i jest duże wzięcie a tu nawet nikt o nic nie zapytał. Zauważyłam że niektóre osoby mają ogromną ilość sprzedanych rzeczy a inne mają taką samą sytuację jak ja. Pytam więc was czy czujecie to samo co ja, że ten portal jest tylko dla zamkniętej grupy osób?
Jakie są wasze poglądy na ten temat?
Ja kończę na razie przygodę z szafką, szkoda czasu na logowanie się tutaj.
Ps. Jesli masz ciuszki na chłopca rozmiar 74 i powyżej chetnie obejrzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-12 15:31 przez czokoszok1992.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 16:35:53

Ja na razie nie narzekam, jestem tu niecałe 2 miesiące i kilkanaście rzeczy mi się sprzedało. Fakt że ceny niskie, ale takie same mam na innym portalu.
Ważne, żeby często odświeżać oferty, tzn. usuwać i wrzucać od nowa, aby były na pierwszych kilkunastu stronach, a nie na stronie np. 125, bo do takiej nikt nie dotrze. Jak ktoś nie ma czasu na odświeżanie, to już gorzej.
Kupują głównie osoby niezweryfikowane, bo jak ktoś ma prawdziwe zweryfikowane konto, to wchodzi tu raczej żeby samemu sprzedać, niż kupić.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 17:25:02

Świetny pomysł,a ja wrzuciłam rzeczy kilka miesięcy temu i pewnie dla tego były dla innych nie widoczne.

Cytat
czokoszok1992
Ps. Jesli masz ciuszki na chłopca rozmiar 74 i powyżej chetnie obejrzę :)

Mam kilka które niedawno odłożyłam z rozmiaru 86 i 92. Postaram się w najbliższy czasie wrzucić na szafkę
.

Cytat
czokoszok1992
Ps. Jesli masz ciuszki na chłopca rozmiar 74 i powyżej chetnie obejrzę :)

Mam kilka które niedawno odłożyłam z rozmiaru 86 i 92. Postaram się w najbliższy czasie wrzucić na szafkę
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-12 17:44 przez kukingaku.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 17:50:27

Cytat
kukingaku
Świetny pomysł,a ja wrzuciłam rzeczy kilka miesięcy temu i pewnie dla tego były dla innych nie widoczne.

Cytat
czokoszok1992
Ps. Jesli masz ciuszki na chłopca rozmiar 74 i powyżej chetnie obejrzę :)

Mam kilka które niedawno odłożyłam z rozmiaru 86 i 92. Postaram się w najbliższy czasie wrzucić na szafkę
.

Cytat
czokoszok1992
Ps. Jesli masz ciuszki na chłopca rozmiar 74 i powyżej chetnie obejrzę :)

Mam kilka które niedawno odłożyłam z rozmiaru 86 i 92. Postaram się w najbliższy czasie wrzucić na szafkę
.
ok podrzuć link jak juz sobie to powrzucasz :)

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 22:05:44

Ja mam tak samo,nawet nie wiem,po co tu wchodzę. Ja już nawet nie chcę sprzedawać,wolałabym się wymienić, mam trochę nowych rzeczy,drugie tyle w szufladach,ale tu nic się nie dzieje. Jeszcze trochę i mogliby zamknąć ten portal.

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 22:26:07

Kobitki chyba musimy połączyć siły. Utworzyć szeroką grupę osób które mają małą sprzedaż na szafce i wtedy może uda nam się między sobą coś sprzedać.Pisałybyśmy sobie co mamy na zbyciu,czego poszukujemy,kto za?

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 22:53:53

Cytat
kukingaku
Kobitki chyba musimy połączyć siły. Utworzyć szeroką grupę osób które mają małą sprzedaż na szafce i wtedy może uda nam się między sobą coś sprzedać.Pisałybyśmy sobie co mamy na zbyciu,czego poszukujemy,kto za?
Otóż to ! Świetny pomysł :) Ja poszukuje ciuszków na chłopca rozmiar 74 wzwyż, oraz ciuszków na lato basic rozmiar L dla mnie ;)

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 23:02:00

Mam konto od 2010 roku i w tym czasie dużo rzeczy się sprzedawało.. ostatnio wrzuciłam dużo nowości i może z dwie rzeczy się sprzedały i raz się wymieniłam :( Szkoda :(

Brak przebicia na szafce

12 cze 2016 - 23:15:36

Ja mam ciuszki dla chłopca powyżej 74 rozm. :) Zajrzyj do mojej szafy, może coś Ci wpadnie w oko. A co do sprzedaży, to mam ten sam problem. Ciuchów dużo i już naprawdę taniej się nie da, a i tak nikt się nie interesuje i tak samo wymianą nawet:( Ja chętnie wymieniłabym zabawki dla niemowlaków tak do 2 latek na zabawki dla 4-6 latków zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Ktoś chętny?

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 13:03:09

Gdyby była któraś z was zainteresowana tym co mam na zbyciu dla dziecka to zapraszam na mój profil na szafie. Ceny możemy delikatnie negocjować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty dla dzieci