Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

motywacja na diecie

19 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka na wesele-tani outfit

20 maj 2016 - 23:13:34

Cześć Wam Dziewczyny!
niebawem bo za niecały miesiąc wybieram się na wesele mojej najlepszej przyjaciółki. Niestety nie mam nic jeszcze do ubrania :( Nie ukrywam, że chciałabym coś naprawdę taniego , ponieważ wydatków mam bardzo wiele w tym roku.. Szperałam troszkę w internecie i natrafiłam na taka sukienkę http://pakuten.pl/sukienki/1087-rozkloszowana-sukienka-typu-pensjonarka.html mam an myśli tą różową :), co sądzicie czy pasuje na wesele ? Jeśli tak , jakie buty do tego ciemna czy jasne? A i czy ktoś z Was zamawiał z tej strony, bo ja osobiście jej nie znam :) Pozdrawiam :)

sukienka na wesele-tani outfit

20 cze 2016 - 19:32:19

nie mój styl. Jeżeli chodzi o tani outfit na wesele to polecam vinted i olx. można znaleźć fajne perełki za dobre pieniądze. niektóre grupy sprzedażowe na fb także oferują wymianę ubrań. Ja tak zyskałam sukienkę Mohito, jeszcze z metką prawie za darmo. Kilka razy kupowałam sukienki w lumpexach i dawałam do przeróbki krawcowej. i tu uwaga. trzeba znaleźć kracową, ktora ma łeb na karku i zna się na tym, co robi. Ja znalazłam panią Krystynę dzięki opiniafirm.pl. W razie czego dam namiar na priv.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziwne uczucie