Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Baby shower

11 sty 2016 - 22:15:15

Kobietki czy byłyście kiedyś na takiej imprezie,albo może ją organizowałyście? Zwyczaj jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i zastanawiam się czy w Polsce też już organizuje się takie przyjęcia. Może któraś z Was ma rady jak powinno wyglądać takie spotkanie? Z góry dzięki :)

Baby shower

22 lut 2016 - 16:19:44

Ja tez jestem bardzo ciekawa jak wygląda organizacja takiej imprezy, czy przyszła mama sama może zorganizować czy to raczej koleżanki organizują ?

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Baby shower

24 lut 2016 - 10:59:55

Ja byłam na dwóch takich imprezach. Jedną organizowałam. Bardzo przyjemna sprawa. Było nas ok. 15. Oczywiście zapraszane są najbliższe przyjaciółki i znajome ( na taką imprezę nie zaprasza się kogoś "bo wypada";) plus Mamy (z obu stron) no i resztę żeńskiej rodziny w zależności od łączących z przyszłą mamą relacji ;) Robiliśmy tak, że składałyśmy się na jeden duży prezent ( w tym przypadku była to wanienka - wypasiona) plus każda sama coś pokupowała - jakieś ciuszki, smoczki itp. itd. Co do jedzenia to każda coś przyniosła - sałatki, bułeczki, ciasta. Było też wino - dla osób nie w ciąży ;) Zamówiłyśmy też tort. Taka imprezy bywają różne. Ważne by główna pani wieczoru czuła się komfortowo ;)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Baby shower

26 lut 2016 - 14:13:52

Ja miło wspominam swoje babyshower, które przyjaciółka zorganizowała mi w restauracji http://www.raut.pl/. Wszystko było jak należy, pięknie wystrojone, dobre jedzenie i świetna zabawa ;) Oczywiście byłam mega zmęczona po tym wszystkim, ale zdjęcia i wspomnienia będę miała do końca życia ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Baby shower

28 cze 2016 - 11:26:35

również uczestniczyłam w takiej imprezie :) i sama będę takową organizować. kolezanki przyszłej mamy przynoszą prezenty dla dziecka- jakieś kocyki dla dzieci , pościele, rożki i inne..fajna zabawa :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Baby shower

27 lip 2016 - 12:17:43

ja raz byłam. Nie podoba mi się ta kultura hmmm

Baby shower

13 sie 2016 - 11:57:15

Ja nie miałam, a bardzo chciałam :( niestety ciaze zle znosilam, wikszosc czasu przebywalam w szpitalu i nie bylo kiedy i jak to ogarnac :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwny prezent dla niego - kurs na wózki widłowe