Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Być mamą i nie zwariować...?!

31 sie 2015 - 17:49:37

Hej czy Wy też macie dni kiedy macie ochotę uciekać przed własnym dzieckiem? jestem mamą rocznej pociechy moja córka jest bardzo żywiołowa wszędzie jej pełno wspaniale się rozwija , ale .. no właśnie .. ale mam jej czasami po dziurki w nosie chciałabym się zamknąć w drugim pokoju i chociaż na moment odetchnąć. czy to czyni ze mnie złą mamę? poza tym ta dobijająca rutyna . codziennie to samo ja w domu bo za mała na żłobek , a opiekunka ( pff tutaj pod Warszawą ja musiałabym wziąc dwa etaty żeby mnie było na nią stać) siedze sama i nawet do nikogo buzi nie mam otworzyć;/ żałosne koszmarne .;/ KOCHAM moje dziecko bardzo , ale co zrobić żeby nie zwariować???

Być mamą i nie zwariować...?!

01 wrz 2015 - 00:49:38

hehe skad ja to znam :-) nie jestes sama :-) ja mam tez tak czesto niestety :( a piszesz o sobie jakbym czytala o osobie :-)

Być mamą i nie zwariować...?!

04 wrz 2015 - 20:44:47

też mam roczne dziecko i czasem mam ochotę uciec.
wynajmujemy mieszkanie, dwa pokoje-jeden nieco mniejszy, dla małej. są dni, kiedy mogę ją zostawić w łóżeczku i ładnie się bawi godzinkę,dwie.
ale czasem nie da się jej zostawić na 5 minut.
ciągle chce dotykać laptopa, TV, wymaga non stop, żeby się z nią bawić i ciągle zwraca na siebie uwagę.
tak to jest z dziećmi- jak jestem z nią cały czas, to mam ochotę wyjść gdziekolwiek bez niej.
A jak już ktoś się nią zajmuje te kilka godzin to myślę czy wszystko z nią w porządku :)
Trzeba znaleźć sobie odskocznie, te kilka godzin dziennie,kiedy dziecko śpi- zostaw bałagan w kuchni i idź poczytać, obejrzeć film czy serial, po prostu się zrelaksuj :)

Być mamą i nie zwariować...?!

05 wrz 2015 - 17:59:28

W sumie nigdy tak nie miałam, bo nigdy nie siedziałam w domu. Jak chcesz wrócić do pracy to są na to sposoby - możesz pracować z domu, możesz dzielić się obowiązkami z ojcem dziecka i iść do pracy poza domem. A jak nie chcesz to nie marudź tylko się ciesz z wakacji. Nikt Wam przecież nie każe fizycznie siedzieć w domu, możesz przeznaczyć ten czas na zwiedzanie, wycieczki, spotkania ze znajomymi.

Być mamą i nie zwariować...?!

06 wrz 2015 - 13:05:19

Witaj w klubie też tam.Czasem trzeba odpocząć to normalne.wyjdź gdzieś z koleżankami na zakupy itd.Albo daj do babci jednej czy drugiej a Ty posiedź w domu w ciszy....błogiej ciszy party

Cytat
agnieszkajuleczka
Witaj w klubie też tak mam.Czasem trzeba odpocząć to normalne.wyjdź gdzieś z koleżankami na zakupy itd.Albo daj do babci jednej czy drugiej a Ty posiedź w domu w ciszy....błogiej ciszy party



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-06 13:05 przez agnieszkajuleczka.

Być mamą i nie zwariować...?!

06 wrz 2015 - 15:25:19

Jest na to mini sposób. Umów się z mężem, że jeden wieczór w miesiącu jest Twój... mi to pomaga wychodzę z koleżanką pogadać, pośmiać się wracam późno, a na następny dzień jestem jak nowo narodzona :).

Być mamą i nie zwariować...?!

31 paź 2022 - 08:55:02

Kazdy potrzebuje czasem odpoczac od innych bez wzgledu na to czy to maz dziecko czy wspolpracownicy wiec warto znalezc sobie cos co nas odprezy, ja chodze na taniec do https://www.spot66.pl/ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy warto trwać w małżeństwie dla dobra dzieci?